2733
2739

سلام من ۱۸ سالمه بچم۸ هفتشه چهار روز پیش صدای قلبشو شنیدم لکه بینی داشتم دکتر بهم شیاف پروژسترون و آ اس آ داد بهم ۴ ماه پیش رفتم دکتر گفت رحمت آرکوئیده ۸۱ میلیمتر ولی دکتر بهم گفت چیزی متوجع نشدم تو غربالگری ان تی معلوم میشه لازم باشه سرکلاژ میکنه نگفت استراحت مطلق باشم فقط گفت نزدیکی نکن  خیلی میترسم تو نت نوشته اگه رحم آرکوئید باشه سقط میشه بشه استرس واسم سمه ولی کارم شده گریه

عزيزم هنو چيزي نشده كه انقد نگراني قسمت هرچي باشه همون ميشه تو هر كار خدا يه حكمتي هست توام الان انرژي منفيو به خودت جذب نكن مثبت فكر كن ايشالله همه چي درست ميشه توكل كن به خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم اولین کاری ک باید بکنی اینه ک استرس نداشته باشی بعدشم اون دختره بهتر از ما سرش میشه حتما چیزی نبوده دیگه...انشالله ک مشکلی نیس 

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿
2728

وا.همه شیاف و آ اس آ میخورن.خیلیام لک بینی دارن مث من.هنوز که چیزی نشده به خودت میزنی

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2738
اصلا کار خونه نکن پله ممنوع دوش طولانی وداغ ممنوع..البته مشکل شمارو نمیدونم ولی جفت بچه منم کاملا سر ...

پیش مادرشوهرم اینا زندگی میکنیم رختخوابشو من باید جمع کنم۰😭

چند وقت داشتید من هفته هشت داشتم 

یکی دوروز.شیاف زدم خوب شد زودی.همون هفته ۷یا۸

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2706