2733
2734

سلام بچه ها من بعد یه سرما خوردگی خفیف وسردرد حس بویایی و چشاییمو از دست دادم الان چهارروزه چیکارکنم😢😢😢بچه کوچیک دارم

بعله

ازخودت مراقبت کن و

بیرون درنیا تا دو هفته 

هر چقدر گذشته ها بد بوده ولی....  باز نیست مثل ما توی این محدوده....                   همه چیزو واسه اینکه دلت کنار دلم باشه من ساختم...    کی گفته اونایی که مال همن اونایی که عاشقن باختن؟!........                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تا دو ماه بعضیا ناقلن از دو هفته قبل علایمت ببین کجاها رفتی بگو اطرافیانت تست بدن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بعله کرونایی

من خودم هم همینطوری بودم

نگران نباش بچه هم تا الان احتمالا خفیف از شما گرفته و علائم بروز نداده

قرنطینه خانگی باشین تا دیگران مبتلا نشن

خدارو شکر کن سیستم ایمنی بدنت قوی بوده

وای من قبل اینکه حسام بره رفتم خونه بابام طفلک بابامم مریضه مامانمم یه هفته پیش فوت کرد بی دلیل فک م ...

ای وای خدابیامرزدشون نور به قبرشون بباره

خدا بهتون صبر بده

خب تو یه خونه کسی بگیره بقیه هم میگیرن

اما خواهشن بدون ماسک درنیا بیرون

خدا نورده کسی بگیره

قرص ازیترمایسین بخدر هر 8 ساعت

مایعات فراموش نشه

اب هویج زیاد بخور

هر چقدر گذشته ها بد بوده ولی....  باز نیست مثل ما توی این محدوده....                   همه چیزو واسه اینکه دلت کنار دلم باشه من ساختم...    کی گفته اونایی که مال همن اونایی که عاشقن باختن؟!........                         
تا دو ماه بعضیا ناقلن از دو هفته قبل علایمت ببین کجاها رفتی بگو اطرافیانت تست بدن

یعنی ممکنه من قبل اینکه علائم بیاد گرفته باشم چون مادرم یک هفته پیش فوت کرد یعنی از من کرونا گرفته؟معلوم نشد از چی فوت کرد ایست قلبی کرد

یعنی ممکنه من قبل اینکه علائم بیاد گرفته باشم چون مادرم یک هفته پیش فوت کرد یعنی از من کرونا گرفته؟م ...

نه عزیزم ربطی نداشته ایست قلبی ..

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم
2706