2733
2734

زندگی بقیه رو میدیدم حسرت میخوردم چرا خانوادهاشون بهشون اینقدر توجه میکنن ولی من نه برعکس بقیه ام کسی برای خوشحالیم کاری نمیکنه تصمیم گرفتم بایکی دوست بشم شاید اون بهم توجه کنه بالاخره پیش اومد اشنا شدیم دیدم بهم توجه میکنه تولدم بهم تبریک میگه یا درسام خوبه تشویق میکنه کم کم گذشت شد پنج سال منم بخاطر توجهس به حرفاش گوش دادم مثلا برخلاف علاقم میگفت چادر بپوش از کارایی مذهبی که دوستنداشتم چون میخواستم بمونه گوش میگردم الان که رسبده به ازدواج پشیمونم 

《هیچ کس بی کس نیست موفق کسیه که باهرکس نیست 》

یعنی الان ازدواج کردین؟

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوادم الانم بهم بی توجه هستن اصلا براشون مهم نیستم حتی روز تولدم بهم تبریک نمیگن از طرفی هم بااین پسره زندگیم تباهه

2728

فقط تبریک میگه یعنی همین؟؟؟؟؟؟

کادوهم برات میگیره یا ن

نگو با کسی بودی ۵ سال ک فقط تبریک میگفته و تشویق میکرده☹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
نه چندماهه دیگه خواستگاریه

بشین فکراتو بکن اگه نمیخوایش بگو نمیخوامت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط تبریک میگه یعنی همین؟؟؟؟؟؟ کادوهم برات میگیره یا ن نگو با کسی بودی ۵ سال ک فقط تبریک میگفته و ...

کادو نخواستم هیچ وقت فقط دوستداشتم یکی بهم توجه کنه اره پنج ساله باهاشم فقط حرف میزنه هیچی برام نگرفته 

بعد پنج سال تازه فهمیدی بهت نمیخوره 🤔🤔

من یه زندگی عالی دارم و خیلی خوشبختم و دونه دونه به خواسته هام میرسم🥰🥰خدایا شکرت به خاطر دختر نازی که دارم و یه پسر خوشگل که بهم دادی.خدایا شکرت که حاجت دلم رو بهم دادی همیشه به لطفت امید دارم خیلی دوست دارم خدای مهربونم.
کادو نخواستم هیچ وقت فقط دوستداشتم یکی بهم توجه کنه اره پنج ساله باهاشم فقط حرف میزنه هیچی برام نگرف ...

اخه به چه دردت میخوره

الان خوشحالی؟ نیازات تامین شد دیگه؟- معلومه که نه

اون فقط موقتی اروم میکرده اون نیازو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کجاش خوبه وقتی هیچیم به طرف نمیخوره یه وابستگی الکیه چون کسیو ندارم بهم توجه کنه 

یعنی دوستت نداره؟مگه میشه؟ببین تاالان چقدر بهت دروغ گفته چقدر تحقیرت کرده چقدر ازسر دلسوزی باهات رفتار کرده و خیلی چیزهای دیگه اگه لبخند به لبات اومد پس حله نیاز به فکر کردن نداری اگه هم نیامد بیخیال شو

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706