2737
2739
عنوان

مقایسه من و‌خواهرشوهر

551 بازدید | 34 پست

از مقایسه بدم میاد ولی همش در حال مقایسه ام.

من ۷ سال کوچیکترم

اون خودش خونه خریده شوهرش تو خونش اورده .

من شوهرم خونه خریده.منم پول داشتم که گرون شده الان با پول شوهرم می شه یه چیزی بخریم.

از زرنگی من ناراحت می شن.

شوهرم همه جهاز رو خرید من زیاد نخریدم‌همه چیز چیده بود برام.اینم ناراحتشون می کنه هنوز‌.

عروس عموشون عروسی می کنه به در می گن من بشنوم‌تخت وظیفه عروس هست مبل وظیفه عروس بیاره.

شوهرم‌هم می گه هر کی مستقیم گفت بگو تو پول اوردی  و به کسی مربوط نیست.

چند تا مورد هم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خووووشبحاااات شوهرت پشتته من شوهر نفهم خانوادش نفهم تر

شوهرم می دونه پول دارم‌..مامانم هم قابلمه و وسایل پتو و ارکوپال خورده ویز ها رو داد.اما خانواده شوهرم نفری ده میلیون دادن حتی شوهرم به خواهرش رفت بهترین چیزها رو خرید در صورتی که خونه هم خریده‌.....شوهرش هیچی فقط پول عروسی داد....شوهرش ازدواج دومشه..

شوعرم خیلی روشن فکره همه چیز مارک بوش خریده .وسایل زندگی تکمیل اومدم تو خونه.

مهم شوهره .حرف را میندازن زمین تو برداری دیگه 

تو هم بر میداری و حرص میخوری

بیخیال

هر کی مستقیم گفت بگو : شوهرم اجازه نمیده من چیزی بخرم .معتقده وظیفه دختر نیست .حالا یه دختر خودش میخواد خرج گنه ، لابد شوهرش نمیکنه :)

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2738
منم دلم میخواد عوضه جهاز پول ببرم 

دقیقا من ۱۵۰ میلیون پول دارم گفتم لازم داشتی بگو بعدش طلا هام هم گفتم مال هر دو ماست .پول پکیج کم داشت من ۵ میلیون دادم بهش.کلا زندگی هستم شوهرم می دونه.پشتمه شدید.از اول هیچی نخواست.منم پول گذاشتم بانک سود بده .خواهرشوهرم ناراحته 

2706