2733
2739
عنوان

گرون یا ارزون مسئله این است

574 بازدید | 28 پست

پولشو دارم دلم نمیاد برای خودم لباس بخرم 

خسیس نیستم ها عادت کردم چند تا لباس با قیمت کم تر بخرم تا یه دونه مثلا معمولیشو 

ی مدته خیلی از خودم بدم اومده چکار کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چه ایرادی داره 🤔🤔🤔🤔 مگه حتما باید بری چیز گرون بگیری که از خودت خوشت بیاد 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

میدونید شوهر من خیلی سخت پسنده تو لباس ساعت و ..... 

از بس براش کادو خریدم استفاده نکرده اعتماد ب نفس خریدم اومده پایین 

خداییش سلیقم خوبه بد نیستش ولی وقتی میبینم اون ذوق نداره انگار واسه خرید خودمم ی جوری میشم کم تر میگیرم که اگه گفت فلانه هزینه زیاد نکرده باشم ولی خودم خسته شدم

2738

بستگی داره به اینکه اون چیز یا لباسو چقدر و چه مدت می خوای استفاده کنی مثلا اگه ادمی هستی که تند تند لباس می خری پس بهتره ارزونشو بخری ولی اگه لباساتو بارها می پوشی وتا وقتی تا از ریخت نیوفتاده استفاده می کنی پس بادوامشو که معمولا گرونتره بخر 

چه ایرادی داره 🤔🤔🤔🤔 مگه حتما باید بری چیز گرون بگیری که از خودت خوشت بیاد 

خب نه ولی مامانمم میگه بهم مثلا لباس فلانیو دیدی تو هو اونجوری بخر یا مادر بزرگم یه لباس چهار خونه پسرنه داشتم اونو پوشیدم گفت بالخره ی لباس خوب پوشیدی 

من گرون میخرم ولی خب خیلی وقت دارمش مثلا ی مانتو خریدم شش ماهه پیش 450ولی حالا حالاها دوسش دارم ومیپوشم ولی خونواده شوهرم برعکسن با این پول 4تا مانتو میخرن این چیزا سلیقه ایه چیزی که میپسندم گرونه خب😑

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
میدونید شوهر من خیلی سخت پسنده تو لباس ساعت و .....  از بس براش کادو خریدم استفاده نکرده اعتما ...

اخه چرا فک میکنی هرچیزی که شما دوست داری اونم بایددوست داشته باشه کافیه ببینی به چیزی علاقه نشون میده یا با خودش بری خرید من خودمم هم اینجوری هستم دوست ندارم کسی برام انتخاب کنه خودم  باید برم اونقدر بگردم وباب سلیقه ونیازم خرید کنم 

اخه چرا فک میکنی هرچیزی که شما دوست داری اونم بایددوست داشته باشه کافیه ببینی به چیزی علاقه نشون مید ...

مشکل همینه من دوستش دارم شوهرم میگه نه و میزنه تو پرم در نتیجه بدم میاد ازش 

2706