2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بگیر

گلم نیتت بیشتر احساسی بود؟؟؟؟؟

خداجونم میدونم ک میبینی و آگاهی ب بزرگی و جلال و عظمتت من و عشقم زودتر بهم دیگه برسون...مشکلاتش حل بشه...خدایا چشم حسود از منو زندگیم و عشقم دور کن..خدایا ب تمام اطرافیانم انقدر خوشبختی و پول سلامتی بده ک زندگی من اصلا چشمشان نیاد..خدایا همه عاشقان بهم دیگه برسون..بلند بگو آمین..ی صلوات بفرست برای رسیدن همه عاشقت ب همدیگه مخصوصا منو عشقم😘😘😘مرسی ک وقت گذاشتی و امضا منو نگاه کردی..دوستان منو با کار بر لوبیا پلو با سالاد شیراز اشتباه نگیرین..من لوبیا پلو سالاد شیرازی هستم
 گلم فال ورق میگیرم میخوای نیت کن برات ی فال کلی بگیرم...

واسه منم خب😔🌹میگیری

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
2728
تویی نکبت با اون قیافه عنت حالم ازت بهم خورد چندش

من خیلی خوشگلم حسودیت نشه😝

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه هاتاپیک این بی ادبوگزارش بزنین به همه بی احترامی میکنه

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740
شبیه عنی حسودی داره😂😂 عجب اعتماد ب سقفی

دلتوخوش کن .دهه هشتادی هستی معلومه 😁😁😁

[QUOTE=156577382]دهنتو جمع کن  اول خودت شروع کردی ب چرت و پرت گفتن[/QUOTEواقعابی معنیه استغفرالله کسی خداپیغمبرنیست حس ششم داشته باشه

گمشو از تاپیکم بیرون

ناراحتی افتاده برات..مثل اینکه برنامه هات بهم خوردن...اطرافیانت خیلی حسادت میکنن بهت..ازدواج ب تعویق میوفته..یک رابطه عاطفی جدید پیش رو داری..زنی با موهای تیره جذاب و کار گشا کمک خوبی بهت میکنه..ولی خب تمام این شرایط سخت پشت سر میذاره و موفقیت برات افتاده..ی مرد لجباز با موهای روشن خیلی اذیتت میکنه یا اینکه از دستش حرص میخوری

خداجونم میدونم ک میبینی و آگاهی ب بزرگی و جلال و عظمتت من و عشقم زودتر بهم دیگه برسون...مشکلاتش حل بشه...خدایا چشم حسود از منو زندگیم و عشقم دور کن..خدایا ب تمام اطرافیانم انقدر خوشبختی و پول سلامتی بده ک زندگی من اصلا چشمشان نیاد..خدایا همه عاشقان بهم دیگه برسون..بلند بگو آمین..ی صلوات بفرست برای رسیدن همه عاشقت ب همدیگه مخصوصا منو عشقم😘😘😘مرسی ک وقت گذاشتی و امضا منو نگاه کردی..دوستان منو با کار بر لوبیا پلو با سالاد شیراز اشتباه نگیرین..من لوبیا پلو سالاد شیرازی هستم
2706