2733
2739

والا خوبه خ‌شبحالتون

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

خب من قبلا یه بار شرکت کردم. که چی؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میخوام ببینم کیا اموزگاری امسال شرکت کردن

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2738

ایطور ک معلومه انگار کسی شرکت نکرده پس اون ۵۰۰هزار نفر کیان ثبت نام کردن

یعنی چی؟ منم شرکت کردن

چ رشته ای

ایطور ک معلومه انگار کسی شرکت نکرده پس اون ۵۰۰هزار نفر کیان ثبت نام کردن

برو سایت ایران استخدام بعد برو قسمت اموزش و پرورش 

کلی داوطلب اونجا با هم در ارتباط اند و پیام میزارن تا روز ازمون 

اموزگاریا و بچه های کامپیوتر خیلی فعالن

برو سایت ایران استخدام بعد برو قسمت اموزش و پرورش  کلی داوطلب اونجا با هم در ارتباط اند و پیام ...

جدی؟ میخوام ببینم تهرانیا کجان

2706