2733
2739

ترشی مخلوط چیا میخواد چه جوری و چند روز بندازم... 

ولاینکه شما هم شنیدین به یکی میفته به یکی نمیفته یعنی چی؟

دخترم تمام زندگی من

گل کلم کلم قرمز کرفس هویج سیر پیاز  ما اینا رو میزنیم سرکه و آب و نمکم میزاریم بجوشه میریزیم روش دوست هفته  عمل میاد

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افتاد نیفتادو من قبول ندارم 

گل کلم و کلم پیچ ،هویج ،کرفس ، فلفل تند ،بادمجون بجز فلفل همه رو بشور خورد کن 

بادمجون و هویجو یکم تو سرکه بپز خیلی نه یه کوچولو 

بعد یک سوم آب بریز دو سوم سرکه 

اگه کلم پیچ بنفش بزنی خوشرنگ میشه اگه نه خواستی سفید باشه یه کوچولو زردچوبه بزن 

بعد ادویه هاشم سبزی های معطر ، سیاهدونه هست درشو ببند بزار یه جای نسبتا گرم وقتی که رسید بزار جای خنک 

اهان نمکم یکم بزن

2728

سلام دوست عزیز

اولین نکته در ترشی این می‌باشد که شما چه سلیقه ای در انتخاب ترشی دارید ،یعنی دوست دارید ترشی شما ریز باشد یا درشت

نکته ی بعد باید مخلفات ترشی رو بشورید و حتما بگذارید خشک بشن و تر نباشند،بعد بادمجون ها رو بگذارید در سرکه کمی بجوشد و بعد اجازه بدین سرکه ی جوشیده و بادمجان ها سرد بشن و باقی مخلفات رو به سرکه اضافه کنید ،همچنین نمک و فلفل و ادویه های طعم دهنده ی ترشی

زندگی چیزیست که برایت اتفاق می‌افتد، وقتی داری برای چیز دیگری برنامه می‌ریزی😊
گل کلم کلم قرمز کرفس هویج سیر پیاز  ما اینا رو میزنیم سرکه و آب و نمکم میزاریم بجوشه میریزیم رو ...

خود مواد و نجوشونم فقط سرکه رو بجوشونم؟

دخترم تمام زندگی من
2738
گل کلم کلم قرمز کرفس هویج سیر پیاز  ما اینا رو میزنیم سرکه و آب و نمکم میزاریم بجوشه میریزیم رو ...

کلم قرمزو جدا‌میندازن اینجوری مواد یکم قرمز میشع

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
سلام دوست عزیز اولین نکته در ترشی این می‌باشد که شما چه سلیقه ای در انتخاب ترشی دارید ،یعنی دوست دا ...

هرگز در ترشی اب اضافه نکنید ،هم در طعم و هم در مدت نگهداری تاثیر میگذارد

سلام دوست عزیز اولین نکته در ترشی این می‌باشد که شما چه سلیقه ای در انتخاب ترشی دارید ،یعنی دوست دا ...

بادمجون نمیخوام بریزم فقط کلم و کرفش و هویج و موسیر اگه گیرم بیاد

دخترم تمام زندگی من
بادمجون نمیخوام بریزم فقط کلم و کرفش و هویج و موسیر اگه گیرم بیاد

بگذارید هویج ها کمی بجوشند در سرکه ،بعد که خنک شدند باقی مواد را اضافه کنید

2706