2733
2734
عنوان

توروخدابیاید خیلی عصبیم

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 23 پست

تو چرا عصبی ای؟

طرف فکرش مریض بوده حتی سگ و گربه ها هم وقتی تو خیابون ول میگردن کسیو گاز نمیگیرن 

بعدشم تو که نه لباس زننده ای داشتی نه رفتار بدی دیگه اگه کسی فکر بد کنه از انحرافات خودشه

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوووووونم قوبونت بشم ک♥️❤💛💚🧡 تقریباکارامون تموم شد دیگه همش میام سایت🤪😂 خوبی قشنگم؟

خدا رو شكر

من خوبم تو خوبي عزيزم  ؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728
   خدا رو شكر من خوبم تو خوبي عزيزم    ؟

فدات منم خوبم دیدمت خوب ترم شدم😘😘😘😘

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
تو چرا عصبی ای؟ طرف فکرش مریض بوده حتی سگ و گربه ها هم وقتی تو خیابون ول میگردن کسیو گاز نمیگیرن&nb ...

نمیدونم پیش خودم میگم نکنه همسایمون شنیده باشه فکر کنه من ادم بدیم شهرماخیلی کوچیکه همه همدیگرومیشناسن

فدات منم خوبم دیدمت خوب ترم شدم😘😘😘😘

غورغونتتتتتتتتتتتتتتتتت    

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
غورغونتتتتتتتتتتتتتتتتت      

😍😍😍😍♥️♥️♥️♥️♥️

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2740
نمیدونم پیش خودم میگم نکنه همسایمون شنیده باشه فکر کنه من ادم بدیم شهرماخیلی کوچیکه همه همدیگرومیشنا ...

از این لحاظ که حق داری نگران باشی

من خودمم تو یه شهر کوچیک زندگی میکنم و میفهمم چی میگی

ولی خب بیخیال کسی که بشناسه شما رو و بدونه چجور آدمی هستی این فکر رو نمیکنه کسی که هی فکرش خرابه بره به جهنم

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•