2733
2734

مرد جوان وارد طلافروشی شد و حلقه‌ای را انتخاب کرد. طلا فروش پرسید: «آیا می‌خواهید داخل حلقه نوشته‌ای حک شود؟»

مرد جوان گفت: «بله، لطفاً حک شود: تقدیم به عزیزترینم، آلیس.»

طلافروش پرسید: «آلیس خواهر شماست؟»

مرد گفت: «نه او دختری است که قرار است با هم نامزدشویم.»

طلافروش گفت: «من اگر جای شما بودم این را داخل حلقه نمی‌نوشتم. اگر نظر شما یا او عوض شود دیگر نمی‌توانید از این حلقه استفاده کنید.»

مرد گفت: «پیشنهاد شما چیست؟»

طلافروش گفت: «این را تقدیم می‌کنم: به اولین و آخرین عشقم. با این کار شما می‌توانید از این حلقه بارها استفاده کنید. من خودم هم همین کار را کردم!!»د. من خودم هم همین کار را کردم!!»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونم جواب داده فکر جالبیه. باشه  نظر شما چیه

خاک تو مخ یه سری مردا ک واسع این کاراشون اینقد ایده پردازن و فسفر میسوزنن😐😐😂😂😂

واس کارایه دیگه همینقد خلاق بودن الان ایران پر شده بود از نخبهههههه😂😐

❤خدااااااجون همسرم و دخترم بهترین هدیه های زندگیمن خودت مواظبشون باش❤❤😍😍           کاربر سابقم 
2738
دوستم این پیامو برا یه آقایی که باش نسبتی نداده فرستاده . واسه جوک .و اونم این جوابو داده 

خب ديه گفته عووو فكر جالبيه باشه...

😂😂چيزي نگفته ك

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-

منظوری نداره که خواسته یه چیزی گفته باشه

پشت هر حرفی که منظوری نیست

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    
دوستم یه خانومه این پیام جوک و برای اقا طلا فروشی که دورادور میشناخته فرستاده و اون این جوابو داده ...

اینکه این مدلی کن اون طلا رو اونوقت هی حواله بده به رلایع مورد نظرت و ذوق مرگشون کن ک فک کنن اولین و اخرین عشقتن😐😐😐😐

❤خدااااااجون همسرم و دخترم بهترین هدیه های زندگیمن خودت مواظبشون باش❤❤😍😍           کاربر سابقم 
2706