2733
2739
احتمالا همینطوره خدا حفظش کنه برات،منم خودمو شوهرم سفیدیم ولی دخترم از ما پیشی گرفته احساس میکنم زیت ...

زیتون خام یا ترشیش خوردین

زندگیتو تو تاریکی بساز... اینجوری دشمنات نمیدونن به چی حمله کنن😊 جا داره بگم مادرم=زندگیم♥️
زیتون خام یا ترشیش خوردین

همین زیتونی که توی مغازه ها هست شوهرم بنده خدا مغازه اطراف خونه که میرفت میدونستن برای زیتون رفته خودشون بدون اینکه شوهرم بگه میاوردن براش

به امید روزای بهتر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه یس دیدم دیدم😂😘

خداروشکر 😅

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی
2728
خخخخ دختر سفید خوشگل میخوام خوبببب

کاش میگفتی دختر نابغه مثل مریم میرزاخانی میخوام😐

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
به شنیدم بچه رو سبزه میکنه؟

به برا خانم باردار عالیه جدای بحث زیبایی بچه رحم رو محکم میکنه 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2738

متولد ۸۴؟

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
دقیقا بخاطر همین تفکراته که اصلا دلم نمیخواد ایران بمونم خدا کنه زود تر کارم درست بشه برم

منم همینطور

واقعا دیگه حالم از کشورهای جهان سوم بهم میخوره ولی فقط مدرک دانشگاهی و‌ مدرک زبان دارم، پول رفتن ندارم 🥺

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
خب چرا با مدرکت اپلای نمیکنی؟رشتت چیه؟

نمیخوام دکترا ادامه تحصیل بدم دنبال ویزای کاری هستم ولی سابقه کار خوب ندارم ☹️

کی من ؟

اره

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤