2737
2739
عنوان

آی وی افیا بیاین

154 بازدید | 18 پست

من روز دوازده انتقال جنینم تا حالا بی بی چک نزدم جمعه ک روز چهارده انتقالمه بی بی چک بزارم معلوم میشه؟شیاف پروژسترون هم میزنم شنبه ازمایش دارم 

ان شاء الله  بارداری توکلت به خدا    چقد هزینتون شد کجا رفتین.. 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میترسم بزارم منفی شه از طرفیم دلم طاقت نمیاره

خواهرمن مرحله اول منفی شد خیلی ناامید بود مرحله دوم به اجبارا انجام داد ک مثبت شد الانم یک پسر تپلی و سالم بغلشه انشااا که مال شما همین امروز مثبته 😍

2740
مرسی عزیزم با دعای شما منم فک نکنم برا بار دوم بتونم

استرس برای آی وی اف سمه مرحله اول خواهرمن همش روتخت استراحت می‌کرد همش قرآن و دعا ک جواب مثبت بشه فوق العاده استرس داشت ولی مرحله دوم پامیشد کاراشو می‌کرد سرشو بند کرد و شیرسویاهم فوق العاده مؤثره برای آی وی اف ولی من مطمئنم جواب بی‌بی شما مثبته توکل بخدا 

استرس برای آی وی اف سمه مرحله اول خواهرمن همش روتخت استراحت می‌کرد همش قرآن و دعا ک جواب مثبت بشه فو ...

مرسی عزیزم منم خیلی استراحت نمیکنم بازم هرچی خدا بخواد♥

مثبت بشه قطعیه چون اثر داروها نیست ولی منفی بشه قطعی نیست چون ممکنه لانه گزینیش دیرتر صورت گرفته

ببخش عزیزم شماهم پروژسترون استفاده میکردی؟به من هم شیافشو دادن هم امپولشو میگن اخه اونا رو استفاده کنی منفی کاذب نشون میده بی بی چک

اصلا پروژسترون ربطی به این قضیه نداره.بله من گاهی اون اوایل آمپولشو میزدم بعدم ژلشو وهنوزم دارم شیاف شو میزنم.خیلی صبرت زیاده من از روز ۸ بعدانتقال بیبی میزاشتم 😂😂😂حالا میخوای فردا صبح بزار بیبی چک