2733
2734
عنوان

خانوم‌های باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مشکلم زیاد نیست  اما خب آدم ببخشیدا باززورمیزنه نمیدونم فک کنم خارجیه  

دقیقا منم در همین حدم، ولی باید درمان کنیم، زور زدن خوب نیست، عزیزم شما حرکات جنین رو حس میکنید؟

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2731
زور زدن بده ؟ ؟؟؟

آره دیگه هم در طولانی مدت موجب هموروئید میشه، هم به رحم فشار میاره و ممکنه خدایی نکرده خونریزی ایجاد بشه

دقیقا منم در همین حدم، ولی باید درمان کنیم، زور زدن خوب نیست، عزیزم شما حرکات جنین رو حس میکنید؟

من بیشتر ددرازمیکشم حس میکنم اونجوری غذامیخورم نشستم تازگیا ضربه میزنه شماچی؟ اما درازمیکشم وقتی غذاخوردم حس میکنم

من بیشتر ددرازمیکشم حس میکنم اونجوری غذامیخورم نشستم تازگیا ضربه میزنه شماچی؟ اما درازمیکشم وقتی غذا ...

من هیچی حس نمیکنم😔 جفتم هم خلفیه، میگن تا هفته ۲۴ وقت دارم ولی چندتا از دوستام که حتی دو سه هفته هم از من عقب ترن میگن حس میکنن، من یکذره نگران شدم... نوبت دکترم هم یکشنبه است

2738
من هیچی حس نمیکنم😔 جفتم هم خلفیه، میگن تا هفته ۲۴ وقت دارم ولی چندتا از دوستام که حتی دو سه هفته هم ...

نه عادیه اصلا نگران نباش چاق نیستی؟ بعدشم دوست من تاهفته 25هیچی متوجه نمیشد

من هیچی حس نمیکنم😔 جفتم هم خلفیه، میگن تا هفته ۲۴ وقت دارم ولی چندتا از دوستام که حتی دو سه هفته هم ...

برامنم جوری نیست هعی تکون بخوره زوده حالا نگران نباش

نه عادیه اصلا نگران نباش چاق نیستی؟ بعدشم دوست من تاهفته 25هیچی متوجه نمیشد

آره قبل بارداری یکذره شکمم چاق بود👌

همونه دیگه به خاطر شکمته چیزی نیست اصلا😍😍نی نی حالش خوبه

ممنون از دلداریت عزیزم😘😘😘

ان شاءالله بسلامتی نی نی تو بغل بگیری🐣

2706