2737
2739
عنوان

کدوم حرکت یا ابراز عشق شوهرتونو دوست دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 36 پست
نگاه های عاشقانش همیشه نیست بعضی مواقع 🤩

آخ این خیلی خوبه مخصوصا تو جمع😍

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیانت....الانم خونه بابامم میخوام تمومش کنم

وای😔😔بارداری؟

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
2731
🤩🤩وقتی دستمو میگیره  حتی تو خواب بعد ک میخوابه به زور دستمو از دستش میکشم بیرون🤩🤩🤩

عزیزدلمممم شوهر منم تو خاب وقتی اینور اونور میشه اصلا بیدار نیستا ولی دولا میشه منو میبوسه یا تو خواب بغلم میکنه😍

وای😔😔بارداری؟

بله یه پسر١٩ماهه هم دارم ولی چه کنم که اگه اون به فکر بچه هاش بود این کارو نمیکرد من چرا باید یه عمر از باهاش بودن حالم بهم بخوره

مرد خوب مردی هس که هنوز لو نرفته...
بله یه پسر١٩ماهه هم دارم ولی چه کنم که اگه اون به فکر بچه هاش بود این کارو نمیکرد من چرا باید یه عمر ...

چجوری خیانت کرده بهت چجوری متوجه شدی؟الان پشیمون نیست؟بچها چ گناهی کردن😔

2738
چجوری خیانت کرده بهت چجوری متوجه شدی؟الان پشیمون نیست؟بچها چ گناهی کردن😔

تو تاپیکام هس یکی دوبار نیس که... بچم فعلا پیش منه نمیخوام بدمش 

مرد خوب مردی هس که هنوز لو نرفته...

اینکه دیشب دل درد داشتم فقط گفت اگه درد داری برو قرص بخور و یهو بیهوش شد خوابید و من تا یه ساعت نگاش کردم و حرص خوردم و بعدش رفتم پیش پسرم خوابیدم ....صبح بیدار شده میگه تو کی رفتی اونجا خوابیدی    یعنی وااااااااااقعا بیهوش شده بودا

ولی خارج از شوخی اینکه عادت داره شبا باید سرم روی دستش باشه و موقع اومدن به خونه اگه بوسش نکنم ناراحت میشه  

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2706