2737
2734
من در محیط صنعتی کار میکنم که جووو خشک و مهندسی داره و احساس توش جایگاه خاصی نداره درنتیجه موضوع امن ...

بله عزيزم متوجه هستم ولي خب من مطمنم از خودم كاري ندارم اي خدا راضيش كن 

قربونت بشم. بخدا 6 سال خون شد تموم زندگیم 😢 حالا جمع کنم نبودم سر ماه همه حقوقم رو میرفتم کیف و کفش ...

ولش کن بابا کار به چه قیمتی.من توی محل کار قبلیم هرروز یه چشمم اشک بود یه چشمم خون.یه روز همسرم اومد جلو شرکت گفت یا همین الان استعفا میدی یا میام داخل کارخونه همه رو یکی یکی به باد کتک میگیرم  من از ترس اومدم بیرون.ولی رفتم یه جای دیگه که یکم ارامش دارم.ولی الان دعا به جونش میکنم که منو از اونحا اورد بیرون.داشتن روانیم میکردن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تنبلی و فقط هویه نرو. صبر کن با هم رستوران بزنید. خیلی سخته  ولی من برام داشتن درآمد مستق ...

دوس داره بیاد خونه من باشم 

دوس داره پر انرژی باشم 

به خودم برسم 

میگه به جاش برو کلاس 

میگه به مردونگیم بر میخوره تو کار کنی پول دربیاری 

میگه حوصله داری هفت صب پاشی بری سرکار 

بهش میگم دوس دارم حس خوب از بقیه بگیرم وقتی کارشونو راه میندازم خوشحالشون کنم میکه تو منو خوشحال کن  بهش میگم میخوام کمک کنم به بقیه میگه به من کمک کن میگمش اینهمه درس خوندم ک مفید باشم برا جامعه  میگه بچه دار میشی از علمت برا بچه هات استفاده میکنی بچه خوب تحویل جامعه میدی پس باز کار مفید انجام دادی میکمش من  میخوام مستقل باشم میگه من هرماه اندازه حقوقت برات واریز میکنم مستقل شو بهش میگم میخوام تو جامعه باشم میگه بزو کلاس هرچی دوس داری. اینم یجورایی تو جامعه بودنه میگمش مگه تو نمیخوای حالمو خوب کنی مگه نمیگی دوس داری خوشحالم کنی حالا من خوشحال نبستم میگه من نمیزارمت دیگه خلاصه نمیدونم جی بگم و چکار کنم ک موافقت کنه اخرش بهم میگه تو کار بیشتر از من دوس داری

دلايلش اينجاست حرفاش ايناست

2728

کارفرما یک طرف

ارباب رجوع یک طرف

همکار یک طرف

مسیر رفتن و برگشتن یک طرف

تو فقط جذابیت کار تو تخصصت رو می بینی

اگر فقط عاشقشی و می خوای پولت برای خودت باشه نه از جیب شوهر و پدر، برو سر کار.

این کاربری برای دو خواهر است.
کارفرما یک طرف ارباب رجوع یک طرف همکار یک طرف مسیر رفتن و برگشتن یک طرف تو فقط جذابیت کار ...

من فقط ميخوام. جذابيتشو ببينم 

تجربه كنم 

حس بي خاصيتي نداشته باشم 

ولش کن بابا کار به چه قیمتی.من توی محل کار قبلیم هرروز یه چشمم اشک بود یه چشمم خون.یه روز همسرم اومد ...

ای جونه دلم. کاااااااملا درکت میکنم عزیزم. واقعا توی جامعه الان استرس و رقابت کار بینهایت بالاست و البته یه سری رانت ها و چیزای دیگه که دور از جونمون باشه... الهی که همیشه شاد و آروم و رها باشی 😍به جایی برسی که بشینی واسه خودت از صبح آروم آروم میز صبحانه بچینی از ویو به جنگل نگاه کنی روبدوشامبر ویکتوریا سکرت تنت باشه. زنگ بزنی به آرایشگرت بگی من وقت مانیکور داشتمااااا چرا نیومد فلانی 😐😑 بعدش لم بدی قشنگ روی راحتی سریال مورد علاقت رو دنبال کنی در حالی که داری بلوبری میخوری 😍🤗😜

2738

اگر تو نری سر کار که بچه تربیت کنی و بچه ات هم مقلا دختر باشه و اون هم ناچار شه به خاطر شوهر نره یر کار تو چرخه ی مزخرفی می افتیم.

زن ها استعداد و هوش و توانایی های زیادی دارند که نباید نابود بشه.

اما فقط در صورت داشتن هدف و عشق به کار برو سراغش.

فعلا یک مدت به نظرم بهش گیر نده و رو ایده ی رستوران کار کن حسابی

این کاربری برای دو خواهر است.
اگر تو نری سر کار که بچه تربیت کنی و بچه ات هم مقلا دختر باشه و اون هم ناچار شه به خاطر شوهر نره یر ...

رستوران ك خودش خيلي مؤافقه اما الان امكان پذيرزنبست تا چهار سال اينطور 🙄☹️

کتابفروشی سودش زیاد نیست. گلخونه بزن محشره 

زیاد کاراشو بلد نیستم به نظرت کجا میشه برم یاد بگیرم بالاخره گل و گیاه رسیدگی میخواد 

چقدرم که کود و سم گرون شده

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
زیاد کاراشو بلد نیستم به نظرت کجا میشه برم یاد بگیرم بالاخره گل و گیاه رسیدگی میخواد  چقدرم که ...

گل و گناه خيلي تجربه و تخصص ميخواد الكي نيست  من چندتا گلدون تو خونه دارم هر كدوم ي روش خاص ميخواد 

زیاد کاراشو بلد نیستم به نظرت کجا میشه برم یاد بگیرم بالاخره گل و گیاه رسیدگی میخواد  چقدرم که ...

باید ببینی علاقت چیه عزیزم. عاشق چی هستی بیشتر و سرمایه، ش رو داری؟ بله که کلاس هست