2737
2739
پول😐 تاپیک طلا نزدن هنوزچرا😅

من ک دیگه تو امضام زدم چی میخوام😂

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ک دیگه تو امضام زدم چی میخوام😂

عزیزم😂😂

دوست دارم اونای ک هی میگن طلا ارزون میشه ببینم باز ک داره میره بالا من واستادم مثلا ارزون شه بخرم😣

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

آرامش در کنار خانوادم واینکه خدا محتاج نامردمون نکنه وپول به اندازه کافی وبه میزان دلخواه ولی حریص مال دنیا نباشم به اندازه ای داشته باشم که به دیگرا ن محتاج نباشم🤗🙏البته الان همین جوریم وبرای این از خدا سپاسگزارم وخداروشکر میکنم😍

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
2738

نمیدونم اینکه دیگ کسی درمورد زندگیم نظر نده و روزی بیاد که دیگه کسی تو کار کشی دیگ دخالت نکنه و همه حد خودشونو بدونن من خوشبخت ترین میشم

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕

اول سلامتی کل خانوادم بعدشم مشکل الانم حل بشه شوهرم از شریک کاریش که بشدت مارو بدبخت کرده و دزدی کرده جدا بشه اگه دوست دارین یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪

اینکه مادرشوهرم رو دیگه هیچ‌وقت نبینم یا لااقل خیلی خیلی کم ببینم،مثلا نهایتا سالی دوسه بار....

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2706