2733
2739
عنوان

بچه هابنظرتون برای بارسوم برم امتحان عملی بدم برای گواهینامه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 95 پست
منم کتبی بار اول..رانندگی میکنی الان؟ همین دیگه ادم کم میاره 

آره عزیزم ... تقریبا خیلی خوب رانندگی میکنم... اون جا فرق داره چون آدم استرس میگیره خراب میکنه سعی کن استرس نگیری. من آخرین بار با اعتماد به نفس رفتم قبول شدم قبلش افسرو میدیدم تن و بدنم میلرزید  

ممنون توهم انشاله اینبار دفعه آخرت باشه که امتحان میدی قبول بشی

خداکنه

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جلسه دیگه دوباره تمرین بردار ضعفتم بگو بعد دوباره امتحان بده من با رانندگی افتضاح بار سوم قبول شد ...

چهار شنبه هفته بعد تمرین دارم با مربی مرد..دعاکنین

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2731
آره عزیزم ... تقریبا خیلی خوب رانندگی میکنم... اون جا فرق داره چون آدم استرس میگیره خراب میکنه سعی ک ...

ی بار ی جا خوندم هیچوقت از بقیه موقع سخنرانی غول نسازید فکر کنید دورازجون خره  اینجا نشسته منم میخام فرض کنم دورازجون افسر خر ه🤣

اره..اون ۲۰درصدم دوبله فقط ی نکته دوبلو یادبگیرم ک همون فرمون دومه دیگه حله.. منو یادته عزیزم زوج م ...

اخ اره عزیزم الان یادم اومد؟ بچه ت چند ماهه بود عریزم ؟

الهی که خدا یه دوقلو تو دلت بزاره از هر دوتاش 

تموم غصه هات فراموش بشن 

من به زودی مامان میشم 💖💖💖
عزیزم دفعه ی دیگه قبولی... نمیدونی چه حالی میده گواهینامت صادر میشه میفرستنش خونتون. انقد ذوق کردم م ...

خوش بحالت..میدونم 😣😣😣منتظر همون لحظم 

ی بار ی جا خوندم هیچوقت از بقیه موقع سخنرانی غول نسازید فکر کنید دورازجون خره  اینجا نشسته منم ...

وای دقیقا منم آخرین بار از همین روش استفاده کردم واقعا نتیجه داد... اما قبلش یه دو سه روز حسابی تمرین کن و برو. زیاد وسواس به خرج نده . 

2740
اخ اره عزیزم الان یادم اومد؟ بچه ت چند ماهه بود عریزم ؟ الهی که خدا یه دوقلو تو دلت بزاره از هر دوت ...

۱۵هفته بودم..ممنون مهربون..خدا دامن شمارم سبز کنه با۳قلو..شماچیکار کردی؟دکتر میری

وای دقیقا منم آخرین بار از همین روش استفاده کردم واقعا نتیجه داد... اما قبلش یه دو سه روز حسابی تمری ...

دیدی چقد خوبه این روش.🤣🤣🤣🤣

اره بامرد میرم ک بهتره

انشالله هر جفتمون خوشحال بشیم😍😍😍 تو الان باید چه کنی؟ ای وی اف؟

ان شاالله...دیروز رفتم دکتر گفت طبیعی باردار شو ای وی اف و پیشنهاد نمیدم