2726

دوبار سر دوبل رد شدم گاهی اوقات میگم امتحان بدم و مربیمو عوض کنم..گاهی اوقات میگم بیخیالش بشم..رانندگیم خوبه ضعف دارم سر پارک دوبل 

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

معلومه که باید بری

خود من ۵ بار رد شدم کوتاه نیومدم 😂

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
آره بروو حتما 

گواهینامه داری شما؟اگه اره برای بار چندم گرفتی؟مربیمو عوض کردم با اقا برداشتم ببینم با این چیکارمیکنم امتحانو

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

امتحان نده برو تمرین کن 

فول شدی بعد برو امتحان 

امتحان بی تمرین فایده نداره ک 

🛸

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓

یعنی چی بیخیال شی؟ انقدر زود جا نزن. اگر الان نگیری زده میشی دیگه هیچوقت نمیگیری. تمرین کن و با اعتماد به نفس امتحان بده، شما هیچیت از اینهمه خانومای دیگه کمتر نیست . کافیه چندروز تمرین کنی و انقدر سختش نکن.

بروحتما

بچه ها من باراول قبول شدم.یه پارک دوبلی رفتم که اعسر کیف کرد ولی الان بعد هشت سال هنوزم تو حسرت اون مدل پارک کردنم😂😂😂😂

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
معلومه که باید بری خود من ۵ بار رد شدم کوتاه نیومدم 😂

روحیه گرفتم🤣🤣

بار دوم سر استرس خراب کردم ولی خوب تجربه شد واسم افسر بهم گفته بود دفعه بعد قبولی منم انقد قضیه دوبلو گنده کردم یهو زدم ب جدول یهو ب خودم اومدم اصلا حواسم نبود فقط دستم الکی داشت حرکت میکرد 

حتماً برو چرا که نه !منتهی قبلش یک جلسه هم تمرین با یک مربی خوب برو که خاطر جمع باشی. روز امتحان هم با اعتماد به نفس کامل برو واصلاً استرس نداشته باش .

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
2706