2737
2739
عنوان

چرا واقعا؟

147 بازدید | 7 پست

من کوچکترین پیام از دوتا خانواده ک روی گوشیم میبینم حالم بد میشه البته بجز داداشام. 

دلم نمیخاد ببینمشون دلم نمیخاد باهاشون حرف بزنم.... 

چرا اینجوری شدم من... 

مامانم زنگ میزنه رد میدم

مادرشوهر ک میگه بیا خونمون دلم میخاد جیغ بزنم دلم اصلا نمیخاد حتی یک کلمه بهشون بگم اره یا نه. 

مشاور هم چندین بار خاستم برم همشون یه زمان بدی وقت میدن ب ادم که پشیمون میشه. 

انگار بحد مرگ ازشون متنفر شدما.... 

به کلینیک اینجا هم کلی پیام دادم ج نداد... 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

چرا گلم؟؟ ازشون بدی دیدی ک متنفر شدی؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

خب پدر و مادرت بچه بودی اذیتت کردن؟؟ منم اصلا دلم نمیخواد جواب تلفن مادرشوهرمو بدم نمیدونم چرا

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره خیلی اذیتم میکنن. خیلی اذیتم کردن. حالم ازشون بهم میخوره ولی نه میتونم فرار کنم نه خودمو بکشم نه کسی دیگه رو بکشم... 

چون دیگه با منطق اینا ادم نمیشن. اصلا منطق حالیشون نیست وگرنه منطقی تر از یک مهر ماهی تو دنیا پیدا نمیشه

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

دلم نمیخاد از رو عصبانیت تصمیم بگیرم... ولی حس میکنم دیگه اروم شدنی نیست ینی خشم رفته تو عمق وجودم... بشدت از کارای شیطانی بیزارم مثل جادو جنبل و این حرفا ولی خشمم داره باعث میشه برم سمتش... 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
2738