2737
2739
عنوان

اسباب کشی شش ماهه

165 بازدید | 9 پست

تنهاتو شهرغریبم الانم سر شش ماه از اسباب کشی قبلیم باید اسباب کشی کنم.شوهرمم صبحی رفته یکم تو انباریو جم کرده منو گول بزنه ک شروع کنم جم کردن.یاد اسباب کشی قبلیم میافتم عصبی میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون این خونه پسندمون نیست قراردادشش ماه بستیم الان جای بهتری میریم اما زورم میادجم کنم

من نفهمیدم چرا زورت میاد؟

اول فکر کردم با صابخونه بحث‌تون شده ناراحتی

ولی ظاهراً خودتون قرارداد شش ماهه بستید الآنم که دارید میرید جای بهتر، اتفاقا باید انگیزه داشته باشی که

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

ما هم خونه قبلی ۶ ماه موندیم در صورتی که قرارداد یک ساله بستیم چون خوشم نمی اومد تازه یک ماهه جابه جا شدیم تو خونه جدید اومدیم اثاث کشی واقعا سخته ادم هر چی جمع کنه انگار تمام نمیشه من همشو در عرض ۲۰ روز کم کم جمع کردم شوهرم ۴ تا کارگر گرفت همشو جابه جا کردن منو مادرشوهرم و شوهرم چیدیم 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
چون این خونه پسندمون نیست قراردادشش ماه بستیم الان جای بهتری میریم اما زورم میادجم کنم

وای ان شالله قسمت شه برید خونه خودتون 

فروردین 6 ماه حامله بودم ... اسباب کشی کردم 

البته خورد خورد اوردیم و همه کارارو شوهرم کرد بنده خدا

ولی خیلی سخت بود... خورد ب کرونا و مادرم اینا نتونستن بیان ... اخه شهر غریبم ... 

روز آخری گریه میکردم از تنهایی 😣😣😣

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2738
ما هم خونه قبلی ۶ ماه موندیم در صورتی که قرارداد یک ساله بستیم چون خوشم نمی اومد تازه یک ماهه جابه ج ...

کارگر برا جابه جایی میگیره ولی توقع داره یه روزه جم کنم