2733
2734
عنوان

اون خانومی ک گفت برادرشوهرم یه چیزی گفت داغونم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 28 پست
منم الان داشتم میخوندم بعد کلی اب و تاب و کش دادن نفهمیدم چی داغونش کرده بود!!!

منم همینطور گفتم شایدمن نگرفتم موضوعش رو 😃

چیزی که باعث غرق شدنت میشه افتادن توی آب نیست!.موندن زیر آب و بالا نیومدنه.مراقب باش تو اشتباهات خودت نمونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه نپرسیده بوده ازش عاشق کی بود . خودش حدس میزنه عاشق این بوده شاید

اینجوری ک این خانومه توضیخ داد میخواست بگه اره میدونم‌عاشق منه😂

.میشه برای خونه دار شدنم و بچه دار شدنم ی صلوات بفرستین🤩🤩🤩.نی نی یار این چهارمین کاربریمهههه.نترکون دیگهههه.با شماره همسرم 
2728
پربازدیدترین تاپیک ندیدی ؟؟

اینا همش خرافاتع شایدم دروغ😢😨😨😨😨😨😨

پروردگارا مگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا
اخه نپرسیده بوده ازش عاشق کی بود . خودش حدس میزنه عاشق این بوده شاید

منم برادرهای شوهرم باهم خوبیم روبوسی وخیلی هم راحت شوهدخودمم با جاری هام اینجورین خیلی همه راحت بغل میکنن همو میگن میخندن اما این حرفا چیه 

چیزی که باعث غرق شدنت میشه افتادن توی آب نیست!.موندن زیر آب و بالا نیومدنه.مراقب باش تو اشتباهات خودت نمونی
روزی روزگاری  در پس پنجره ای در افق محو تماشای افقی بی کران بودم ک ناگهان خری گف  ح ...

ماکه حرف نمیزنیم مینویسیم😝

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2740
تو اين سايت چرا برادر شوهرا عاشق زن داداششون ميشن 😂😂😂😂 اخه اين خجم از برادر شوهر بي ثباتو خ ...

خودشون اینجوری برداشت میکنن عزیزم وگرنه برادرچنین چیزی حس کنه غیرتش ب جوش بیاد دیگ نمیگه داداشمه ک خفش میکنهه 😄😄😄

الانم ک تازگیا تونی نی سایت اقایون نقششون پررنگ ترارقبل شده میان ک چیزایی یاد بگیرن 😝

تو اين سايت چرا برادر شوهرا عاشق زن داداششون ميشن 😂😂😂😂 اخه اين خجم از برادر شوهر بي ثباتو خ ...

عاشقی رو نمیدونم ولی خودم یه برادر شوهر آشغال دارم

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙