2733
2734
خدالعنت کنه هرزه هایی ک زندگی مردم بهم میزنن  بادوتابچه شدم اواره و سرگردون

بازم اینا همش بخاطر همون اشغالا هس. خدا لعنت کنه هر چی هرزه هس.بخدا دیگه شهر پر شده از ببخشیدا هرزه. معذرت میخوام کلی نمیگم ولی اکثرا زن و دختر های مطلقه هیستن و یا حتی شوهر دار که جوونای مردمو به کثافط کشیدن

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀
خدا بهت کمک کنه ناامید نشو  بخدا اگه من کاری داشتم حقوقی داشتم بهت کمک میکردم ن بخودت به بچهات ...

فدات بشم دشمنت شرمنده 

الان خونه پدرمم اما نمیخوام بچه هام زیردین کسی باشن خودم تنهایی میخوام بزررگشون کنم من ادمی نیسنم منت بقیه بکشم دلم میشکنه ب بچه م حرفی بزنن

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم اینا همش بخاطر همون اشغالا هس. خدا لعنت کنه هر چی هرزه هس.بخدا دیگه شهر پر شده از ببخشیدا هرزه. ...

خدالعنتشون کنه خداهرچی مرد کثیف ازروزمین برداره

اهان عیب نداره فدا سربچه هام

اگه خود بچه هاتم بزرگ باشن و ازشون بپرسی بیشتر دوس دارن مادرشون بالا سرشون باشه یا یه خونه مادر انتخاب میکنن اگه تو بلایی سرت بیاد بچه هات اون موقع اواره میشن نه الان

2731
اگه خود بچه هاتم بزرگ باشن و ازشون بپرسی بیشتر دوس دارن مادرشون بالا سرشون باشه یا یه خونه مادر انتخ ...

چی کازکنم حاضرم نصف عمرم بدم تاوقتی یکم سروسامون بگیرن بتونن ازخودشون مراقبت کنن فقط زنده بمونم ایناراحت زندگی کنن

چی کازکنم حاضرم نصف عمرم بدم تاوقتی یکم سروسامون بگیرن بتونن ازخودشون مراقبت کنن فقط زنده بمونم اینا ...

پول کلیه بیشتر از صدمیل مگه؟اصلا میگم صد پنجاه تو این دوره زمونه که نمیشه با این خونه خرید 

2738
فدات بشم دشمنت شرمنده  الان خونه پدرمم اما نمیخوام بچه هام زیردین کسی باشن خودم تنهایی میخوام ...

خونه پدرت باش فعلا یه مدت برو سرکار .با بدن سالم میتونی بری سرکار اما ناقص همه کاری نمیتونی بکنی

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀
فدات بشم دشمنت شرمنده  الان خونه پدرمم اما نمیخوام بچه هام زیردین کسی باشن خودم تنهایی میخوام ...

خیلی درکت میکنم من بخاطر منتش نمیگم بخدا خواهر دوسداشتم بهت کمک کنم وظیفمه  ولی ن پول دارم نه کاری 

هی ازمون میدم قبول نمیشم اینبار خیلی عجزانه دعا میکنم خدا اینبار قبولم کنه برم سر کار احتیاج دارم وقتی بابام میکه پنجاه تومن قرض بده یا بیست هزار تومن قلبم درد میگیره وقتی سه ماه دگ تولد دخترمه تو قسط گیر کردم 

باز خداروشکر میکنم الحمدلله حتما میرسونه 

ولی اگه میتونسم و خودم کار داشتم شک نکن همین الان کمکت میکردم خواهر بخاطر بچه‌هات  درکت میکنم حرفام هم از ته دلمه ادم نباید تک خوری بکنه تو دنیا من نداشته باشم در حد توانم گاعی میکنم 

بمیرم برا دلت. ولی این کارو نکن.مهریتو بگیر.باباشون وظیفشه خرجشون بده.

بخسیدم مهریه م 

نمیده ک ی هزار تومنم نداد

پول کلیه بیشتر از صدمیل مگه؟اصلا میگم صد پنجاه تو این دوره زمونه که نمیشه با این خونه خرید 

رهن مبکنم 

خیلی درکت میکنم من بخاطر منتش نمیگم بخدا خواهر دوسداشتم بهت کمک کنم وظیفمه  ولی ن پول دارم نه ک ...

فدای محبتت بشم مهربونم 

خدای ماهم بزرگه بالاخره ی دری بازمیشه برامون 

همین ک گفتی انگار کمکم گردی 

انشالله ایندفعه قبول میشی 💋💋💋💋

خونه پدرت باش فعلا یه مدت برو سرکار .با بدن سالم میتونی بری سرکار اما ناقص همه کاری نمیتونی بکنی

نمیتونم بمونم اینجا 😔😔😔😔

2706