2737
2739
عنوان

خواهرای گلم حرم شاهچراغ هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله حاجت روا بشید عزیزم

میشه واسه خواهرم خاص دعا کنی اونجایی؟

هفته ی دبگه دادگاه مهمی داره.دعا کن همه چی اونجوری که باید پیش بره.همونی که میخاد .بدون دردسر

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2731
میشه واسه خواهرم خاص دعا کنی اونجایی؟ هفته ی دبگه دادگاه مهمی داره.دعا کن همه چی اونجوری که باید پی ...

انشالله عزیزم الهی دلتون شاد بشه

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  
2738
الهی که به آرزوی قلبیت برسی مهشاد جانم

ممنون عزیزم خیلی احتیاج داشتم به اینکه دعام کنن

مرسی از لطفت😍💕

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
من برای تو دعا میکنم خدایی نکرده ااونجامریض نشی تو هم دعا کن صلاح خدا با نیت من جور دربیاد☺🌱

نه عزیزم مریض نمیشم آخه حرم درش باز هست ولی فقط تو حیاط میشه زیارت کرد، انشالله که هر چی صلاحت هست زودتر اتفاق بیفته الهی امین

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  

لطفادعا کن این ماه وام بتونیم بگیریم ممنون .

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
2706