2737
2739
عنوان

آب لیمو

226 بازدید | 26 پست

با سلام صبح همگی بخیر..دوستان میخوام آب لیمو بگیرم ولی بلد نیستم اولین بارمه تا حالا نگرفتم ..لیمو تازه گرفته آقام میگه آبشونو بگیر منم نگفتم بلد نیستم ..کسی میدونه چطور باید انجام بدم؟!😞😞😞😌😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما میبریم بیرون میکشیم بعد میاریم به هر ظرف ۳ الی ۴ قاشق پر نمک میزنیم هم میزنیم میمونه بعد ۲ روز اون ته مونده هاش با تفاله هاش جمع میشه روش با صافی ردش میکنیم‌ تو ظرفا میریزیم تفاله هاشم میزاریم یخ میزنه برا توی سوپ و شربت محشره 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
ما میبریم بیرون میکشیم بعد میاریم به هر ظرف ۳ الی ۴ قاشق پر نمک میزنیم هم میزنیم میمونه بعد ۲ روز او ...

تفاله هاش ک برا شربت خوشمزس تو خود ابلیمو باشه ک جداشون نکن

هر بار این درو محکم ببند برو
ما میبریم بیرون میکشیم بعد میاریم به هر ظرف ۳ الی ۴ قاشق پر نمک میزنیم هم میزنیم میمونه بعد ۲ روز او ...

یعنی میدین بیرون آب بگیرن بعد داخل آب لیموها نمک میزنید تا دوروز بمونن درسته اینجور گفتین

2738
تفاله هاش ک برا شربت خوشمزس تو خود ابلیمو باشه ک جداشون نکن

یه سال جدا نکردیم عزیزم موند رنگ‌آبلیمو بعد یه مدت تغییر کرد الان جدا میکنیم رنگش چند سالم بمونه همون رنگ روز اوله 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
همین امروز بردار ببر بده بیرون برات بکشن حیفه خودت بکشی خراب میشه از اون آب پرتقال گیر های دستی داری ...

من هرسال خودم تو خونه میگیرم.با اب مرکبات گیری برقی..عالیه.رنگش تا سال دیگه سبز طبیعی میمونه..مزه شم خیلی خوشمزس

یه سال جدا نکردیم عزیزم موند رنگ‌آبلیمو بعد یه مدت تغییر کرد الان جدا میکنیم رنگش چند سالم بمونه همو ...

اها..من تو خونه میگیرم با تفاله ش..خوشمزه و طبیعی میمونه رنگش تغییر نمیکنه

2706