2737
2734
عنوان

اولین سوتی جلو شوهر🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 5698 بازدید | 45 پست
رفتیم مسافرت براش هیچی بر نداشتم فکر کردم خودش برمیداره    

قیافه اش دیدنی بود وقتی فهمیده😀😀😂

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چنتا بچه داری چند سالته خوشبختی؟

الان 25 سالمه 2تا بچه دارم  بد نیست میگذره اما پشیمونم خیلی زود بوده برام از بچگی و نوجوونی وجوونی هیچی نفهمیدم ودر کل خوب نیس زود ازدواج کردن

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2731
من دوران عقد بودم تو اولین رابطه که بعد ظهر عقدمون بود اسم چیز شوهرمو گفتم که شوهرم گفت از کجا میدون ...

😑😑😑سوهرت فکر کرده مخت اکبند نگه داشتی؟؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2740
خخخ. یهو از دهنم در رفت. واقعا خجالت کشیدم 

😂😂

من مجردم ولی اخساس میکنم واقعا زوده همون روز عقد رابطه داشتن،،،نمیدونم شاید چون مجردم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
وقتی شوهر بخاد. یک دقیقه بعد عقد باید در خدمت باشی

😓😓وای خجالت داره

قبلش نامزد بودی؟یا خواستگادی طولانی؟که راحت باشید باهم

ن بابا. یه ماه نامزد بودیم. حول شدم یهو گفتم

😂😂

خوشبحت باشی

2706