2737
2739
عنوان

خانما میشه بگین مدل موی چتری به دخترم میاد یا ن ؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 55 پست
چون لاغره نافش بیرونه  حالا نافش بیخیال چتری کوتاه کنم ؟؟

نمیدونم . حس میکنم بهش میاد . کلا زیاد اوکی نمیکنی تیپشو . ببین موهاشو فرق کج باز کن از بالا جمع نکن چون موهای پرز مانند داره . همیشه کوتاه تا زیر گردنش بکن تا جون بگیره . لباس رو هم ک گفتم . حالا این نظر من بود ‌. خودت میدونی

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هستین عکس بزارم ؟؟

ماشا... خدا حفظش کنه خیلی شیرینه موهاشم کم نیست همه مدلی بهش میاد فقط کاش یه بلوزی تنش میکردید شکمش پیدا نشه .حیفه این دسته گل نیست هزاران مرد بیماردل تو اجتماع هست که چشمشون حتی به بچه هاست دور از جونش البته

2731
2740
نمیدونم . حس میکنم بهش میاد . کلا زیاد اوکی نمیکنی تیپشو . ببین موهاشو فرق کج باز کن از بالا جمع نکن ...

اخه کج که میرزم میفته رو چشش اذیت میشه بخاطر همون از بالا میبندم 

بچه ۴ ساله شکمشو مرد ببینه به گناه میوفته؟

اون به گناه نمیفته ولی جامعه خیلی خرابه باید خیلی هوای خودمون و بچه هامونو داشته باشیم.اما در کل اینا ان شا... قراره ظهور امام زمان رو ان شا.. درک کنن تو راهش باشن از سالها قبل بلوغ باید عادتشون بدیم به پوشیده بودن.ان شا.. خدا بحق سه ساله امام حسین همه بچه هامونو تو این دوره آخرزمان حفظ کنه 

الهی خداحفظش کنه آره میاد فقط من واس دخترم زدم چندروز بعد بلندشد میرفت تو چشاش دیگه تجربه شد هیچوقت ...

ممنونم ❤❤

اره راست میگن این هست زود بلند میشه میفته رو چشاش 😔

عزیزم یعنی حنا بزارم ؟؟؟

حنا به تنهایی مو رو سفت میکنه و خیلی خوبه اگه با دم کرده گل بابونه و تخم مرغ رسمی و نخود خام له شده مخلوط کنی پر مو میشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ