2733
2739
عنوان

خانما میشه بگین مدل موی چتری به دخترم میاد یا ن ؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه صورتش تپلی بود موی  کوتاه بهش میومد ولی چون لاغره بنظرم کوتاه نکن ولی تقویت کن 

مثلا برای غذاش از روغن ارده یا روغن کنجد استفاده کن حنا وبابونه و تخم مرغ رسمی سرش کن نخود خام کوفته و.. 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

عزیییییزم

الهییییی

چقد دخترت نازههههه

ماشالله خدا حفظش کنه❤

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪

بهش میاد ولی چون صورت لاغر و کشیده ای داره مدل موی یک طرفه و فرق خیلی بیشتر بهش میاد فک کنم 4 یا 5 سالش باشه

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم... چه بگویم که  غم از دل برود چون تو بیایی... 🖤💜
اوه چه لاکچری😍چتری تا وسط پیشونی خوب نیس تا ابروها خوبه قشنگه

اره خودمم میگم تا زیر ابروهاش بیاد 

بار اول زدم وسط پیشونی یعنی تا بلند شه خودم لعنت میفرستادم