2733
2734
عنوان

فروش طلا

187 بازدید | 15 پست

دوستان اگه شما واسه خرید خونه قصد داشته باشید همه ی طلاهاتون رو بفروشید و بین طلاهاتون یه النگوی تک دست که مامانتون واستون خریده هم باشه(طلاهای دیگه هم بهم داده مامانم ولی این یجور خاصه برام) اونو میفروشید یا واسه همیشه نگهش میدارید؟ حدودا ۲۵ تومن پولشه و خیلی مارو جلو میندازه. میخوایم خودمونو حسابی بتکونیم تا بتونیم یه خونه ی نقلی بخریم تا از شدت تورم خونه خریدن برامون نشده یه آرزوی دست نیافتنی ولی از طرفی هم حس میکنم اینو چون مامانم با حس خاصی برام خریده نباید بفروشم. ممنون میشم نظر بدید

تعداد رای : 25
نظرسنجی
بفروش اشکال نداره
18
72%
به هیچ وجه نفروش
7
28%
با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

بنظرم اول ازمامانت احازه بگیر اگه ناراحت نمیشه بفروش 

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞

خودت حساب کن ببین می تونی اون نفروشی از کسی قرض بگیرید  و بعدا پس بدید 

یا مثلا نمیشه به آشنا بفروشی مثل مادرت یا خواهرت که بعدا پول دستت اومد ازش بخری 

اگر نه مجبوری هیچی از خرید خونه واجب تر نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه هدیه خییییییییلی ارزشمند و نمیخواستم بفروشم اما خب سر یه موضوع مهمی فروختم ....فکر میکنم وجود مامانم و بابام خودش باارزش ترین هدیست .....دستشونم درد نکنه😍 اما پشیمون نیستم تونستم باهاش یه کار ارزشمند دیگه بکنم😉😉😉

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2731
بنظرم اول ازمامانت احازه بگیر اگه ناراحت نمیشه بفروش 

نه ناراحت نمیشه. اخلاقش اینجوری نیست

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
خودت حساب کن ببین می تونی اون نفروشی از کسی قرض بگیرید  و بعدا پس بدید  یا مثلا نمیشه به ...

آشناهام همه دارن میفروشن فقط😄 به مامانمم چیزی نگفتم هنوز. میخوام ببینم یوقت خودش نمیگه بده من برش میدارم واسه پس انداز. اگه اینکارو کرد بعدها با قیمت روز ازش میخرمش چون اونم پس اندازاش واسه آینده ی بچه های بعدیشه

2738

اگه یه چیز ظریف و سبک بود میگفتم نفروش، ولی خب 25تومن پول کمی نیست..حیفِ به خاطر یه تیکه طلا خونه نخرین..بفروش

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
منم یه هدیه خییییییییلی ارزشمند و نمیخواستم بفروشم اما خب سر یه موضوع مهمی فروختم ....فکر میکنم وجود ...

نظرت بهم آرامش داد ممنونم😊 واقعا اصل وجود خودشون هست که الهی شکر داریمشون. خدا همه ی پدر مادرهارو حفظ کنه🙏

آشناهام همه دارن میفروشن فقط😄 به مامانمم چیزی نگفتم هنوز. میخوام ببینم یوقت خودش نمیگه بده من برش م ...

من یه تکه طلام که دوست داشتم مامانم ازم گرفت گفت می ذارم بعدا بهت کادو میدم به وقتش😅اینجور مواقع مادرا بهترین راه حل هستند البته بنده خدا پول نداشت بیشتر ولی خب خوشحال شدم اون نفروخت برام 

ازش چندتا عکس بگیر بفروش بره هرروزی که دیرتر خونه بخرید به ضررتونه

خداروشکر ۵ ساله که تو همه ی عکسام هستش😄 همیشه دستمه

نه ناراحت نمیشه. اخلاقش اینجوری نیست

خب گلم اگه پولش واقعا انقدر واجبه بفروش چه اشکال داره

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
نظرت بهم آرامش داد ممنونم😊 واقعا اصل وجود خودشون هست که الهی شکر داریمشون. خدا همه ی پدر مادرهارو ح ...

ایشالا بهترین تصمیمو بگیری عزیزم❤

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2706