2737
2734
عنوان

کار باword و پاورپوینت درآمد داره؟

611 بازدید | 15 پست

سلام

من میخوام این دوتا رو آموزش ببینم

بنظرتون میتونم درماه یه تمن دربیارم؟

کجاها تبلیغ کنم بنظرتون؟

کاربری برای دونفر می باشد😌

فک نمیکنم درآمد داشته باشه

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وورد آره اکسل هم خیلی کارایی داره 

پاور هم چیز معمولیه هر جایی استفاده نمیشه 

برنامه های حسابداری هم یاد بگیری خیلی خوبه 

فوتو هم  حرفه ای یاد بگیر احتمال این ک  بتونی تو عکاسی کار کنی خیلیه

2731

اونموقع ها ورلد واکسل بود پاورپینت کدومه ؟! 

اره درامد داره دوامم داره کارش چون حسابدار بشی اگر بزنی پاک کنی کلا نابودشون کردی واسه همین جایگزینت کسیرو نمیارن مگر خودت قبول کنی

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
اونموقع ها ورلد واکسل بود پاورپینت کدومه ؟!  اره درامد داره دوامم داره کارش چون حسابدار بشی اگ ...

من مدرکم حسابداری نیست

با این وجود اگه این برنامه هارو یادبگیرم میتونم جایی کارکنم؟

من مدرکم حسابداری نیست با این وجود اگه این برنامه هارو یادبگیرم میتونم جایی کارکنم؟

بله صدرصد ربطی ب مدرکت نداره

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
2738
وورد آره اکسل هم خیلی کارایی داره  پاور هم چیز معمولیه هر جایی استفاده نمیشه  برنامه های ...

برنامه های حسابداری رو یادبگیرم میتونم جایی برم سرکار باهاش یا باید مدرکم حسابداری باشه؟

تو آتلیه مگه نباید دوربین داشته باشی؟

برنامه های حسابداری رو یادبگیرم میتونم جایی برم سرکار باهاش یا باید مدرکم حسابداری باشه؟ تو آتلی ...

همین ک یاد بگیری کافیه  تازه الان اکثر جاها ک کلاس برگزار میشه مدرک هم میدن

راحت میتونی حسابدار بشی تو شرکت تو فروشگاه های بزرگ و جاهای دیگ 

همون برنامه اکسل هم یه طورای برا حساب کردنه اما خب کامل نیست  برنامه حساب داری متنوعس

اما اگ بتونی  کلاس های کامپیوتر و کامل بری و  ادامه بدی  و وارد بشی  توش مدرک بگیری

میتونی تو خیلی  جاهای   ازش کار بگیری حتی بیشتر از حسابداری و اینا 

مثلا کافی نت یا جاهای ک ندشتن تسلط ب کامپیوتر و وورد و اکسل  و ...

منم خودم کلا رشتم کامپیوتره ولی کامپیوتره  ساده ن تولید محتوا الکترونیکیم بیشنتر از درسای ک تو  رشته کامپیوتره یاد گرفتم  و گواهی نامه هم دارم 

اما حیف من اهل کار کردن نیستم و دوست ندارم

فقط گاهی تو خونه  برا اطرافیان  بچه مدرسه ای ها  و معلما ک تو فامیلن یا اشنای اونان کار انجام میدم و پولش و میگیرم 

مرسی از کمکت حتماً شروع به یادگیری میکنم ورد و اکسل رو تو خونه میشه باهاش درآمد داشت؟

خواهش میکنم ، واسه تو خونه باید کار خودی وخودتون باشه ! بعید میدونم !! الان کسی اینکارو نمیکنه حتی خودیترین !!!

همین ک یاد بگیری کافیه  تازه الان اکثر جاها ک کلاس برگزار میشه مدرک هم میدن راحت میتونی ...

آخه کلاس های کامپیوتر خیلی گرونه

منم تو روستام تا موقهگعی که بخوام بدم دانشگاا

یه مدت میخواستم برنامه نویسی یاد بگیرم

ولی احتمال زیاد همون کلاس حسابداری رو میرم

خواهش میکنم ، واسه تو خونه باید کار خودی وخودتون باشه ! بعید میدونم !! الان کسی اینکارو نمیکنه حتی خ ...

بازم ممنونم از کمکت

دعاکن یکاری پیداکنم تو همین مدت

آخه کلاس های کامپیوتر خیلی گرونه منم تو روستام تا موقهگعی که بخوام بدم دانشگاا یه مدت میخواستم برن ...

اره گرون شده  خیلی 

اره حسابداریم خوبه مخصوصا اگ ریاضیت خوبه 

من حفظیاتم خوبه اما ریاضیم بده  اگ درستم جواب بدم فقط حفظش کردم  وگرنه چیزی راجبش نمیدونم 

ب نظرم ریاضی سخته خیلی  بدترین درسه همش ازش فراری بودم 

انشالله ک موفق بشی عزیز جان 💓

2706