2737
2739

وااا چیزی نشده که😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تف به اون چالش😔

وا عزیزم چیزي نگفته بنده خدا ک... 

تازه منو شوهرم شوخیاي از این بیشترم باهم میکنیم😐😐😐خیلي الکي ناراحت شدي

💜لطفاََ نفری یه صلوات واسه سلامتی خانواده‌م و نی نی‌م بفرستید💜                                      مرسی خوشگلا💋                                                                               از خدا ممنونم که هرچیزی رو آرزو کردم بهم بخشید🙏 خدایا شکرت                                                 ❤️ مامانِ یه توت فرنگی و یه آلبالوی تودلی🍓 🍒                                         پسرای قشــنگم👼🏻مرسی که به زندگیمون اومدین و زندگیمونو شیرین‌تر کردین...😍👶🏻
2731
بنظرتون منظورش ازین حرفا چی بود بچه ها😔

چقد لوسی 

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
کوتاه بیا تو دیگه چقدر نازک نارنجی هستی نکنه تو پر قو بزرگ شدی یا دستمون انداختی؟ چیزی بت نگفته ...

عزیزم ادامش ببین حس میکنم فکر میکنه همش دروغ میگم اگه طوریمم بشه

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤
بنظرتون منظورش ازین حرفا چی بود بچه ها😔

وایییی خدااااااا 😂😂😂😂😂😂

ببخش خندم گرفت ولی ببین چقدر اذیت شده که دقیقا یادش مونده رو لبه جوب پارک ملت ساعت ۱ شب

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738

بدش میاد لوس باشی و مثل بچه ها نق نقو زود رنج یکم قوی شجاع باش 😑❤️

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

یبار بخاطر چالش استوری گذاشتم دارم مامان میشم بعد فامیل شوهرم دیدش رفت به شوهرش گفت شوهرشم شب میاد تو لایو کاریه شوهرم که یه عالمه آدم غریبه و آشنا توشه میگه زنت حامله است شوهرم انقدر عصبی شد زمین و آسمونو بهم دوخت

خدای خوب و مهربون❤هرکسی که به یادته به آرزوهاش برسون☘
عزیزم ادامش ببین حس میکنم فکر میکنه همش دروغ میگم اگه طوریمم بشه

والا ادامشم خوندم

بازم چیزی نبود

اگر موقعیت یسریا رومیدی که تو چه اوضاعی دارن با مادر شوهرو خواهر شوهر زندگی میکنن این ایرادارو نمیگرفتی

تیکر تولدمه♥️
اخه یعنی چی به موش مردگی زدی خودتو فکر میکردم نگرانم میشه حرفش یعنی چی

خب عزیزم تابلو بود داری ایسگاش میکني

آخه کسي ک دیابت گرفته زنگ میزنه با هزار گریه و ناله خبر میده نه اینکه وسط عشق بازي یهو بگه راستي مجید دیابت گرفتما

انگار رفتي سرکوچه ماست بخري😐😐😐

💜لطفاََ نفری یه صلوات واسه سلامتی خانواده‌م و نی نی‌م بفرستید💜                                      مرسی خوشگلا💋                                                                               از خدا ممنونم که هرچیزی رو آرزو کردم بهم بخشید🙏 خدایا شکرت                                                 ❤️ مامانِ یه توت فرنگی و یه آلبالوی تودلی🍓 🍒                                         پسرای قشــنگم👼🏻مرسی که به زندگیمون اومدین و زندگیمونو شیرین‌تر کردین...😍👶🏻
2706