2737
2739

سلام،حدود یکسال وقتی شهرستان بودیم بصورت غافلگیرانه از حساب ما پول برداشت شد وماهم برای پیگیری به پلیس فتای اون شهرستان مراجعه کردیم پرونده تشکیل دادیم دادسرا رفتیم و...بعد از یک ماه زنگ زدن گفتن ادرس بانک ها رو بدید ادرس بانک هارو دادیم الانم بعد از یکسال وقتی برای پیگیری به دادسرای اون جارفتیم گفتن هیچ اقدامی انجام نشده و هیچ گزارشی از طرف پلیس به دست ما نرسیده ودر واقع صرفا یک پرونده ای تشکیل دادن وبس،همه دلایل ومدارک واطلاعات کافی هم بهشون دادیم اما...صرفا یدونه پرونده تشکیل میدن بعد ازیک مدت هم با دلایل عجیب غریب ونادرست مختومش میکنن مبلغ برداشتی هم حدود یک میلیون تومن بود،هیچ کاری نکردن ودرواقع تو جاهای کوچیک مفت خوری میکنن،حالا بنظرتون درخواست تجدید نظر بدیم ارزش داره؟شما تجربه مشابه دارید؟چیکار کردید؟

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

نه عزیزم درخواست نده خرج الکیه، چون هزینه حکم جلب طرفم باید بدی بالای 500 تومن هست، واسه یه تومن ارزش نداره، هم خرج و دوندگی تجدید نظر، هم رفت و آمد هم خرج مامور و حکم جلب، اینم تازه شاید تجدید نظر همون رای سابق رو ببره که دیگه بدتر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم درخواست نده خرج الکیه، چون هزینه حکم جلب طرفم باید بدی بالای 500 تومن هست، واسه یه تومن ارز ...

Ok ولی هیچ کاری نکردن بعدم دلایلشون تو متن جالبه که میگن من دروغ گفتم وهیچ دلیلی مبنی براینکه خود شاکی این کار رو نکرده وجود نداره خخخ هرکی توشهرستان مشکل پیدابشه کارش تمومه اکی درسته،ارزشی نداره

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2728
Ok ولی هیچ کاری نکردن بعدم دلایلشون تو متن جالبه که میگن من دروغ گفتم وهیچ دلیلی مبنی براینکه خود شا ...

اصلا ربطی به شهرستان نداره مرکز استان هم شکایت کنی همینه همه رو مختومه میکنن خودشون، زخحمت نمیدن به خودشون

اصلا ربطی به شهرستان نداره مرکز استان هم شکایت کنی همینه همه رو مختومه میکنن خودشون، زخحمت نمیدن به ...

حالا این مسئله زیاد بزرگی نبود اگه یه پول کلان بود چی،مجرمم میدونه از کجا وتو کدوم مکان باید بزنه،پول حرومه تو زندگی اون ادم وامثال اون خیر واثری نداره،نباید کار ادم به این جور جاها بکشه هیچ کاری نمی کنن،اگه طرف مقابل هم یک جوون باشه که دیگه قوز بالا قوز

😂✋

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

از حساب خواهر شوهرم ۳میلیون کم شد رفتن شکایت کردن چند ماهه خبری نیست البته من شنیدم که دوندگی داره و کلی باید خرج کنی که معلوم نیست به نتیجه برسی یا نه این کلاهبردارا مقداری بر میدارن که ارزش دوندگی نداشته باشن خدا ازشون نگذره

2738
از حساب خواهر شوهرم ۳میلیون کم شد رفتن شکایت کردن چند ماهه خبری نیست البته من شنیدم که دوندگی داره و ...

اینا شماره خسابشونو جایی میدن؟؟سایتی چیزی

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
از حساب خواهر شوهرم ۳میلیون کم شد رفتن شکایت کردن چند ماهه خبری نیست البته من شنیدم که دوندگی داره و ...

۳میلیون!میدونن چجوری بزنن ومیدونن که اینا نمیتونن کاری بکنن ویه مشت مفت خورن بخاطر همینم هرکی حسابش خالی،بشه دیگه برنمیگرده بخصوص تو شهرستان تو پایتخت و... کمی بهتر کار میکنن

واسه من و خواهرم و داداشمم شده.داداشم که همین چندروز پیش بود ۶ میلیون.ما که پیگیری نکردیم چون توی دا ...

۶ میلیون!خیلیه حتما برید.شاید پیداش کردن

۶ میلیون!خیلیه حتما برید.شاید پیداش کردن

والله خود داداشم که عین خیالش نیست.میگه به عنوان صدقه🙁🙁🙁🙁ولی باور کن با پیگیریم به هیچی نمیرسیم فقط وقتمون تلف میشه و پول بیشتری از دست میدیم

۳میلیون!میدونن چجوری بزنن ومیدونن که اینا نمیتونن کاری بکنن ویه مشت مفت خورن بخاطر همینم هرکی حسابش ...

چند وقت پیش یه کانال تو تلگرام دیدم که همه جنساش نصف نصف قیمت بازار بود وسایل خونگی و آشپز خونه میفروخت بعد من خواستم سفارش بدم که خیلی تردید کردم چون پولو کامل باید پرداخت میکردی بعد که رفتم تو گوگل اسمشونو سرچ کروم دیدم بلللللله کلاهبردارن و تا حالا پول ده ها نفر رو بالا کشیدن و هردفعه به یه شماره کارتی مردم پول واریز میکردن برا همین قابل پیگیری نبود مردمم تو نظر سنجیا میزدن تو سر خودشون یکی میگفت ۱۰ میلیون یکی میگفت ۵میلیون ازم برده و خاک و سرم شده نمیتونم کاری کنم.یکی هم میگفت وکیل گرفتم بازم نتونستم به نتیجه برسم

2706