2733
2739

سلام به همه.

یع مامان روانشناسم.هر سوالی درمورد فرزندتون دارید بپرسید سعی میکنم راهنمایی کنم.

اگه اینستاگرام دارید تو دایرکت هم میتونید سوالاتتون رو بفرستید چون ویس میدم و انتقال مطالب راحتتره واسم.به ادرس زیر:

@mommymahsa 

یه مامان روانشناسم💖اینجا و اینستاگرام درکنارتونم.آدرس اینستا: mommymahsa

@میناامیر    

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب خوب درمورد تربیت فرزند ونحوه ی برخورد با فرزند معرفی کنید لطفاً 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2731

پسر من خیلی بی نهایت شیطونه مخصوصا تو جمع

اصلا هم وابستگی به ما نداره یعنی اگه کلا مارو نبینه هم انگتر نه انگار بهونه مونو نمیگیره کلا یادش میره ☹️

غریبه ببینه فوری میره سمتش با غریبه ها بیش اندازه راحته! 😐

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2738

سلام..دلیل اینکه برای غذا بهونه میگیرن چیه?! مثلا خواهر من هر شب باید دو نوع غذا باشه..مثلا قورمه سبزی درست کنم میگه باید ماکارانی درست کنی، ماکارانی درست کنم یه لقمه میخوره بعد میره قورمه سبزی میخوره

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️

گلم من دوتا بچه دارم پسر ۶ساله و دختر ۱ساله .پسرم خیلی حساس شده وپرخاشگرخواهرشو اذیت میکنه ؟دست بزن داره کلا بابجه ها نمیسازه.واینکه بچه های من خیلی کم میخابن خواهشاراهنمایی کنید

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
پسر من جدیدن خیلی لج باز شده ۱۷ ماهشه  مثلن جاروبرقی روشن میکنم باید نیم ساعت دست اون باشه &nb ...

بچه ها عاشق جارو ان! بده دستش بذار فکر نکنه چیز خاصیه.انسان به چیزی که ازش منع میشه حریص میشه! بدار انقدر دستش باشه تا خسته بشه.شما هم حساسیت نشون نده یا هی نگو بده به من بده به من.خودش بالاخره خسته میشه میده شما.یکی دو بار اینجوری و با استقلال کامل دستش باشه دیگه از شوقش میفته

پسر برادرم اول کاملا نرمال بوداما از 10سالگی به بعد خیلی رفتارش خشونت آمیز شد و دائما یه رفتارو تکرار میکنه انگار تیک داره مثلا دائما دستشو تکون میده یا یه حرفو هی تکرار میکنه و با غریبه ها حرف نمیزنه.خیلی معذرت میخوام اما جلو بقیه دستشو جلو شلوارش میگیره فک میکنه بقیه نگاش میکنن و میگیم چرا اینکارو میکنی میگه گندس

بنظرتون علت رفتاراش چیه

دختر من خیلی مغروره و با کسی زیاد نمیسازه چیکار کنم اینقد مغرور نباشه بیشتر از سنش رفتار میکنه۴سالشه

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
گلم من دوتا بچه دارم پسر ۶ساله و دختر ۱ساله .پسرم خیلی حساس شده وپرخاشگرخواهرشو اذیت میکنه ؟دست بزن ...

چقدر میخوابن؟تغذیشون چطوره؟شاید بخشی از برخثرد تند پسرتون به خاطر کم خوابیه.بدنش خسته است نمیکشه؛ آدم خسته و کلافه کم صبر و پرخاشگرم میشه.بخشی از خشمشم به خاطر خواهرشه!بالاخره داره همه چیزو که زمانی فقط در اختیار خودش بود ( مثل توجه پدر ومادرش) با یکی دیگه شریک میشه.

بهش توجه بدید؛ نسبت به خواهرش حساسش نکنید؛ جلوی اون قربون صدقه ی افراطی به دخترتون نرید.نزدیک خواهرش میشه هی نگید مراقب باش مراقب باش! بذارید فکر نکنه که ازسوی شما مورد اعتماد نیست یا زیادی رو دخترتون حساسید.

2706