2737
2734

😭ای خدا چیکار کنیم؟

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوزستانم دوباره قرمز شده !

وای پاییز شد حالا کی میتونه آنفولانزا رو از کرونا در بیاره؟ نیم سال سختی در پیش داریم

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
بنظرم هر شهر رو باید قرنطینه کنن  و کارهای غیر ضروری رو تعطیل  اونوقت ببینید در عرض چند هف ...

بخدا بدن دست من تو حداکثر چهل روز کرونا رو از ایران بیرون میکنم قول شرف میدم 😀

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738
خوزستانم دوباره قرمز شده ! وای پاییز شد حالا کی میتونه آنفولانزا رو از کرونا در بیاره؟ نیم سال سختی ...

همراه با سیل و زلزله های هرساله تو سرما

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

استان ماهم افتصاحه😭

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
گرونی و بی پولی و دلار ۳۰ تومنی هم حساب کن    

امسال پاییز و زمستون ازون سالاس ک اگه زنده بمونیم بعد ها برا بچه ها و نوه هامون تعریف میکنیم.خدا بخیر بگذرونه فقط

2706