2737
2739
عنوان

بعضی ادمارو دوست دارم ولی حالم باهاشون خوب نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 23 پست

استارتر من یه سوالی کنم ازتون راهنماییم کنین من خیلی به مامنو بابام میچسبم یه پسر دارم ۹سالشه بعد پسر خواهرمم ۸سالشه یه روز رفتم خونه مامانمینا اینقد اذیت کردن بابامو که بابام بهش جنون آنی دست داد جوری که من تو ۳۰سال عمرم ندیده بودم بعد اول رفت پسر خواهرمو زد گردنش زخم شد بعد پسرمو زد تا دو روز جای سیلی رو بدنش بود بعد پشیمون شدو اینقد به پاهای خودش زد😔😔😔از اونروز نمیرم خونشون خودشم خیلی پشیمونه ولی من واقعا قلبم شکسته به نظرتون رفتار درست چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر من یه سوالی کنم ازتون راهنماییم کنین من خیلی به مامنو بابام میچسبم یه پسر دارم ۹سالشه بعد پس ...

برو خونشون بابات مریضع بنده خدا دست خودش نبوده ک

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
برو خونشون بابات مریضع بنده خدا دست خودش نبوده ک

مریض نیست واللا اینقد اینا عذابش دادن یه هو کنترلشو از دست داد ولی پشیمون شد بد خودشو میزد من به همین دلیل نمیرم میگم اذیتش میکنن چرا برم باعث عذابش بشم از یه طرفم میگم بچه م جز اونا که کسی رو نداشت😔

2728
مریض نیست واللا اینقد اینا عذابش دادن یه هو کنترلشو از دست داد ولی پشیمون شد بد خودشو میزد من به همی ...

چی بگم عزیزم من تجربه ای ندارم مجردم☹

ولی فکر کنم بری بهتر باشه چون الان ناراحته پدرت

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
مریض نیست واللا اینقد اینا عذابش دادن یه هو کنترلشو از دست داد ولی پشیمون شد بد خودشو میزد من به همی ...

برو خونشون ولی زمان زیادی نشین که بابات بخواد اذیت شه دوساعت اینا که نشستی برگرد 

بشکند دستی که بلرزد بمیرد دلی که بترسد✌🏻
استارتر من یه سوالی کنم ازتون راهنماییم کنین من خیلی به مامنو بابام میچسبم یه پسر دارم ۹سالشه بعد پس ...

کمتر برو یا سعی کن وقتی بچه ی خواهرت هست نرو 

خب اونم صبرش تموم میشه 

اونا بچن انرژیشون زیاده اذیت میکنن

2738

خب سنشون بالاس وتحمل سر وصدا رو ندارن کمتر رفت وامد کنین که خسته نشه وبچه هارو کنترل کنین همه اعصابا خرابه ادمادیگه حوصله خودش رو هم ندارن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم