2733
2739
عنوان

از خل بازیای نوجوانیتون بگین 😂

145 بازدید | 8 پست

من با یکی دوس بودم خیلی با کلاس بود ی بار برا مامانم رفته بودم قصابی گوشت بخرم یارو زنگ زد گفت کجایی گفتم فلان جام اومد دنبالم منم با گوشت در بغل و تیپ فوق ضایع رفتم نشستم تو ماشین 😂😂😂 فقط رسوندم خونه دیگه از اون ب بعد ندیدمش 🤣🤣

با یکی ام دوست بودم گفته بود فقیر بیچارس نگو خواسته منو امتحان کنه منم بهش گفتم بی پولی نمیخوامت بعدش فهمیدم مزدا۳ داره فرش فروشی ام داره ۱۰ سال پیش 

اینو ی بار تو سایت گفته بودم 😆

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

مامانت میفرستاد گوشت بخری؟؟؟؟

مامان من تا سال اول دانشگاه سیب زمینی هایی که میخریدم میگفت چشم بازار رو کور کردی😂🤦‍♀️

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مامانت میفرستاد گوشت بخری؟؟؟؟ مامان من تا سال اول دانشگاه سیب زمینی هایی که میخریدم میگفت چشم بازار ...

اره 😎😂🤣

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2728

بزرگترین سوتی عمرم این بود

دوستم با یه پسره دوست بود نمیدونم من چرا خر شدم گفت بیا با دوستش باش و قرار گذاشت پسره اومد دنبالمون با یکی دیگه از رفیقاش اون شازده که قرار بود با من باشه سرباز بود نرسبده بود بیاد اینا گفتن بیایبد بریم خونه این رفیقه تا امید بیاد از پادگان خاک تو سرم داشتم با دوستم چونه میزدم که نره بالا و خر نشه برگشتم از کیفم گوشی درارم دیدم الناز رفته بالا نمیدونم چه فکری کردم رفتم بالا

رفتم توی اطاق خواب درو قفل کردم نمازمو خوندم اومدیم بیرون

اونام تو پدیرایی پسره داشت مخ دوستمو میزدم

اومدم پایین انقدر زنگ خوته ارو زدم ابروشون رفت تا التاز بیاد بیرون

رفیقم بود 

خیلی سال پیش از یه پسره خوشم میومد.کراش داشتم روش.کلوپ داشت.هر وقت از جلو مغازش رد میشدم با نازو عشوه رد میشدم.دیدم جواب نمیده این راهکار .یه بار قطره چشم خریدم پشت در مغازش ریختم تو چشمم مثلا دارم گریه میکنم.رفتم تو مغازش گفتم سلام اقا حالا با صدلی بغض کرده.گفتم سلام اقا کیفمو زدند.گفت خانوم کیفت دستته که.گفتم نههه اون کیفم .هیچی دیگه پیچیدم کلااا.کلا دیگه خودم ازش متنفر شدم

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.

من موقع مدرسه 

توی مدرسه 1 ساعت بعد 9 خودمو میزدم به مریضی خودم تنهایی میرفتم خونه

همیشه مواقع درس مهم میرفتم اتاق مشاوره یه موضوع چرت میگفتم😂

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 
2738
مامانت میفرستاد گوشت بخری؟؟؟؟ مامان من تا سال اول دانشگاه سیب زمینی هایی که میخریدم میگفت چشم بازار ...

من با داشتن یک فرزند امکان نداره چیزی بخرم ببرم خونه مامانم نگه این چیه خریدی

رفیقم بود