2733
2734
عنوان

خانم های ورزشکار

89 بازدید | 9 پست

ممنون میشم به سوالم جواب بدید. 

من حدودا ۶ کیلو اضافه وزن دارم. جدیدا غذاهام رو کنترل میکنم سالم باشن و حجم خوردنم رو کم کردم. بهم پیشنهاد دادن طناب بزنم ولی چون بچه کوچیک دارم و هی میاد به سمتم طناب زدنم توی خونه خطرناکه. حالا سوالم اینه که میتونم طناب دستم نگیرم ولی همون حرکت رو اجرا کنم؟؟ همون پرش ها و تکون دادن دست انگاری که دارم مثلا طناب میزنم. موثر هست؟

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرینی جات رو کلا حذف کن

و تحرک ات رو زیاد کن

همون مدل طناب زدن

اسکات با وزن بدن

درجا دویدن

برای لاغر شدن باید کالری یی که میسوزونید از کالری که مصرف میکنید کمتر باشه

❤️❤️
2728

سلام عزيزم بنظرم بجای طناب زدن خالی یه برنامه ورزشی با وزنه تو خونه بگیر یک ساعت زمان میبره هفته ای 4 جلسه تمرین کن عضله بساز. طناب و دو وهيت و...همش هوازیه با هوازی چربی سوزی نمیکنی فقط خسته وهلاک میشی. 40 دقیقه کار با وزنه 15 دقیقه هیت که ترکیبی از چنتا حرکت کاردیو چربی سوز مث طناب وپرش و درجا برپی پروانه و.... 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

مواد قندی مصنوعی مثل بستنی ابمیوه کیک اینارو حذف کن عزیزم

برنج ونون رو قطع نکن اما کمتر بخور

گرسنت شد کاهو خیار سبزیجات بخور

چای سبز بخور

اب کرفس بخور

توی اینستا حرکات چربی سوزی هست عزیزم برای پهلو وشکم و پاها

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
آره ولی خسته میشی و شایدم زانو درد بگیری  حلقه بزن بهتره

حلقه به کمرم فشار آورده قبلا. بعد اینکه زیاد شکم ندارم. بیشتر مشکل چاقی پایین‌تنه و بازو دارم

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
2740
مواد قندی مصنوعی مثل بستنی ابمیوه کیک اینارو حذف کن عزیزم برنج ونون رو قطع نکن اما کمتر بخور گرسنت ...

ممنون گلم لطف کردی