2733
2739
عنوان

یادبگیرید ک برادر شوهرنامحرمه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 7148 بازدید | 187 پست
جاری من که کم مونده جلوی همه لباسش ودر بیاره بگه بیا منو رو........... خوشم میاد شوهر من اصلا نگاهش ...

چه سخت سه تایین؟!

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
نه نمیدونستم تو بارداری فهمیدم و دیوونه شدم ک چقدر درحق من ظلم شده هنوزم وقتی یادش میوفتم گریه ام می ...

الهییی خیلی سخته من شوهرم میشه پسرداییم الان عقدیم قبلابادخترخاله دختردایی دوست بوده هم بافامیلای مامانش کلارفت امدنمیکنم چ مجلس عذا چ شادی اعصابم خوردمیشه ک هم دیگروببین اه الانم ی جورایی سراینا موضع پشبمونم چراقبولش کردم خودمو عذاب میدم بافکراینا ولی عاشقمه دوس داریم هموهمیشه هم میخام فراموش کنم گذشتشو نمیتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا انقد حرفه برادر شوهره امشب😐😐😐ول کنید دیگه چه خبره...

والا من که برادر شوهرم عین داداشه برام هیچ فرقی با داداشام نداره.خودشم انقد پاک و با حیاس که حتی اندازه سر سوزنی ازش حتی چشم بد ندیدم چه برسه به کاره نا به جایی....هزار بارم تو خونه یا بیرون شده که باهاش تنها باشم.

🍩🍔☕📝پسرخاله:آزمایش الهی رو باید یه بار ناشتا داد یه بارم بعد غذا...آقای مجری:این چه حرفیه؟مسئله به این مهمی رو مسخره میکنی؟؟؟؟....پسر خاله:جدی میگم میزان اعتقاد یه آدم گرسنه با یه آدم سیر خییییلی فرق داره!!!!....❤قبلنا اینجوری نبود که کافی بود یه بزرگتر موقع وضو گرفتن میگفت غصه نخور همه چی درست میشه توکلت به خده.اونموقع مشکلات خودشون از این که درست نشن خجالت میکشیدن!!!!....❤با سگی که پشت سرم واق واق میکنه نمیجنگم با شیری هم که جلو روم نعره میکشه هم نمیجنگم.کلا آدم جنگجویی نیستم خوابم میاد😂😂😂😂...بی زحمت اگه میشه تو تاپیکای خنده دار و عکس دار تگم کنید😜😂با تچکر🙏

اونقد سطح تربیتی خانواده برای پسراشون پایین اومده که مرد رو یه آدم بی اختیار معرفی میکنن. کم کم داره طوری شستشو مغزی میشن که دیگه لازم نیست مردها مثل آدم رفتار کنن چون دست خودشون نیست فقط خانمها تا میتونن خودشدنو قایم کنن. آخه این چه تفکریه من خوشگل ترین زن دنیا رو دست شوهرم میدم اون سر دنیا ببره چون میدونم چه طور آدمیه و تو چه خانواده ایی بار اومد نه که بگم حالا همسر من شاهکار میکنه وظیف ی انسانیشو به جا میاره که حالا برای خیلیا انگار آدم فضاییه

2728
جاری من که کم مونده جلوی همه لباسش ودر بیاره بگه بیا منو رو........... خوشم میاد شوهر من اصلا نگاهش ...

دقیقا شوهر منم میگه خوش ندارم ببینمشون

خدای خوب و مهربون❤هرکسی که به یادته به آرزوهاش برسون☘
2740
یه جاری عن دارم کم مونده کامل لخت بشه جلو همه.خدا به راه راست هدایتش کنه

یه بار جلو جاریت لخ ت شو که ببینه فقط خودش نداره😏 حساب کار دسش میاد

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
چیکارش میکردم یعنی؟هنوزم یکسره جلو چشممه کسافت

تحویلش نگیری خودش خیلیه....روتوبکن اونطرف وقتی دیدیش

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2706