2733
2739
هرگز. عزیزم بخش خیلی کوچکی از مزایای کار کردن درآمد هست.. داشتن جایگاه اجتماعی..زندگی رو به رشد..پ ...

الان ک دارم براتون مینویسم گریه ام گرفته افا من دوس دارم شاغل بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من س زشته خوب درس میخونم پیرا پزشکی ولی همسرم اجازه شاغل شدن بهم نمیده وقتی مبینم یکی شاغل شده یا هم ...

من خودم عاشق همسرمم . قبلا باهم حرف زدیم که هر زمان همسرم کارش درست شد اومد شهر خودمون منم سرکار نرم و خونه پیشش بمونم . شوهرم از بعد عید اومده شهر خودمون منم دیگه خیلی کم سرکار میرم شاید هفته ای یکی دو ساعت برم . بنظرم عشق مهمتره تا شاغل بودن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
الان ک دارم براتون مینویسم گریه ام گرفته افا من دوس دارم شاغل بشم 

میتونم درکت کنم.. من هم تحت هیچ شرایطی حاضر به کنار گذاشتن حرفه ام نیستم. اما عزیزم گویا تو قبل از ازدواج شاغل نبودی درسته؟و همسرت به عنوان یک فرد خانه دار به خواستگاریت اومده؟ گریه نکن. با همسرت منطقی صحبت کن..از مزایای کار کردند بهش بگو..اینکه احساس مفید بودن بها دست میده..اینکه بعد از اینهمه تلاش و تحصیل حالا میتونی برداشت کنی.. نقطه نظرهای ایشون رو هم بشنو..ببین دلایل مخالفتشون چیه؟و براشون راهکار پیدا کن.

امکان اینکه در هفته روزهای محدودی رو به کار بپردازی داری؟مثلا ۳_۴روز در هفته؟

من خودم عاشق همسرمم . قبلا باهم حرف زدیم که هر زمان همسرم کارش درست شد اومد شهر خودمون منم سرکار نرم ...

همسر من همینه کلا میگه دوس دارم بیام خونه ببینم خانومم هست. میگه حوصله داری ساعت هفت صب پا شی بری سرکار  خسته کوفته بیایی ناهار اینا بپزی بشین به خودت برس برو کلاس  پر انرژی باش برام بهش میکم باشه همه اینکارا رو میکنم فقط اجازه بده کار کنم میگه نه مرغش ی پا داره 

خب من حس بد میگیرم حتی نمیزاره برا چند سال تجربه کنم بعد ول کنم 

2738
میتونم درکت کنم.. من هم تحت هیچ شرایطی حاضر به کنار گذاشتن حرفه ام نیستم. اما عزیزم گویا تو قبل از ا ...

عزیزم. من الان هم نمیتونم کار کنم فعلا دانشجو هستم درسم تموم بشه کار برام هست ولی همون موقعه ک اومد خواستگاری گفت شاغل نمیخواد منم قبول کردم فک میکردم میتونم کنار بیام اما دیدم نه 

دلایلش 

دوس داره بیاد خونه من باشم 

دوس داره پر انرژی باشم 

به خودم برسم 

میگه به جاش برو کلاس 

میگه به مردونگیم بر میخوره تو کار کنی پول دربیاری 

میگه حوصله داری هفت صب پاشی بری سرکار 

بهش میگم دوس دارم حس خوب از بقیه بگیرم وقتی کارشونو راه میندازم خوشحالشون کنم میکه تو منو خوشحال کن  بهش میگم میخوام کمک کنم به بقیه میگه به من کمک کن میگمش اینهمه درس خوندم ک مفید باشم برا جامعه  میگه بچه دار میشی از علمت برا بچه هات استفاده میکنی بچه خوب تحویل جامعه میدی پس باز کار مفید انجام دادی میکمش من  میخوام مستقل باشم میگه من هرماه اندازه حقوقت برات واریز میکنم مستقل شو بهش میگم میخوام تو جامعه باشم میگه بزو کلاس هرچی دوس داری. اینم یجورایی تو جامعه بودنه میگمش مگه تو نمیخوای حالمو خوب کنی مگه نمیگی دوس داری خوشحالم کنی حالا من خوشحال نبستم میگه من نمیزارمت دیگه خلاصه نمیدونم جی بگم و چکار کنم ک موافقت کنه اخرش بهم میگه تو کار بیشتر از من دوس داری

منم تنبلم 😂اما باز حاضرم پا شم 

فکرمیکنی دوروز پاشی هر روز بری بیای خسته کوفته میفهمی چی میگم من اگه مشکل خستگی نبود شاید بحث میکردم با همسر ولی مطمئن نبودن ازخودم باعث شده بیخیالش بشم

فکرمیکنی دوروز پاشی هر روز بری بیای خسته کوفته میفهمی چی میگم من اگه مشکل خستگی نبود شاید بحث میکردم ...

منم بعضی وقتا میگم شاید خسته بشم وا خب من کار مدام نمیخوام هر روز مثلا سه روز در هفته 

همسر من همینه کلا میگه دوس دارم بیام خونه ببینم خانومم هست. میگه حوصله داری ساعت هفت صب پا شی بری سر ...

این که تحکم میکنه خوب نیست قبول دارم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام