2737
2734

من ن 

مجردم

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

والا نیاز مالی ندارم ولی شاغل بودن رو دوست دارم بخاطر پول نمیرم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بعله با کله میموندم خونه از بس درس خوندم و کارم سخته دیوانه شدم 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 
2738
من دارم دیونه میشم نمیدونم چکار کنم 😭😭 بخاطر این مسئله حتی دوس دارم جدا بشم 

توضیح میدی جریان چیه ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
شغل خوب و پر درامد باشه 

بستگی داره دوسش داشته باشم یانه گه دوسش داشته باشم قطعا برای روحیه م خوبه میرم

ولی همه ی اینا اگه بچه بیاد بله حتما خونه میمونم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
توضیح میدی جریان چیه ؟

من ی زشته خوب درس میخونم پیرا پزشکی ولی همسرم اجازه شاغل شدن بهم نمیده وقتی مبینم یکی شاغل شده یا همکلاسی و دوستا خودمو مبینم حالم بشدت بد میشه حسادت میترکم کلا حس میکنم ی موجود بی خاصیت هستم تا ی هفته با همسرم سردم اونم متوجه میشه هی مثلا منو سرگرم میکنه فربون صدقه اینا میزه ک فراموش کنم ی مدت فراموش میکنم بعد دوباره روز از نو روزی از نو دیگه بریدم 😭😭

2706