2737
2734
عنوان

خیالات بچگیاتون😀

| مشاهده متن کامل بحث + 17426 بازدید | 589 پست

فک میکردم تو تلوزیون واقعا یه دنیاییه و آدم ها اون تو هستن واقعا😐😅

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من توخیالم یکیو دارم ک باهاش حرف میزنم اروم میشم  از بچگی   ناخوداگاهم اسمش شده محمد 😂😂

خدایا شکرت که فهمیدم دیوانه نیستم

حرف زدن باهاش خوبه

آرامش میاره

ولی اسمش هردفعه یه چیزیه😄

از مجتبی علی رسیدم به رسول😄

حالادیگه دلم بخواد بازم اسمش رو عوض میکنم

یکیش اینکه الانم که الانه باخودم تنها بودنی حرف میزنم یا تو خیالاتم 

یکیشم اینکه فکر میکردم خدا خودش نی نی می ندازه تو شکم مادرها 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

منم ساعت برناردو هنوز بهش فکر می کنم

همیشه فک میکردم فضانورد میشم خیلی علاقه داشتم و تو بچگیام عاشق این بودم تو خونه تنهام بزارن برم تو خیالاتم و باخودم حرف بزنم یادمه کلی هم کیف میکردم اما خانوادم چنباری مچمو گرفتن و از اون ب بعد مسخرم میکردن

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
خدایا شکرت که فهمیدم دیوانه نیستم حرف زدن باهاش خوبه آرامش میاره ولی اسمش هردفعه یه چیزیه😄 از م ...

منم هر چند وقت اسمشو عوض می کنم 

یه چند روزیه از شایان به محمد رضا تغییرش دادم 😅😅

2740

همیشه دوست داشتم یه درخت بکارم ک هررررچی دوست دارم از توش بچینم مثلا بستنی خوراکی اینارو بده 😅😂

یکی دیگه ام این بود دوست داشتم بجای بارون بستنی بباره از آسمون هرچقد دلم میخواد جمع کنم🤭🤭

فک میکردم ابرا باهم دعوا میکنن صدا میدن و بعد گریه میکنن ک بارون میاد 😊😛

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
خدایا شکرت که فهمیدم دیوانه نیستم حرف زدن باهاش خوبه آرامش میاره ولی اسمش هردفعه یه چیزیه😄 از م ...

ولی خدایی سنگ صبور خوبیه 😅 وقتایی ک دلم گرفته  تو خونه تنهام بلند حرف میزنم  بعدش اروم میشم   

میشه واسه حاجت دلم ی صلوات بفرستین 🙃💜

رفته بودیم خارج از شهر بگردیم تو بیابون دختر دایی هام و پسردایی هام از من خیلی بزرگتر بودن اومدن یه شکلات و نمیدونم چجوری دادن به من که فکر کردم از تو میوه بوته خار در اوردن عاقا تا چندسال من اینارو میدیدم گریه میکردم مامان از اینا بچین باز کن توشون شکلاته اونم همش میگفت فقط بگو کی اینارو بهت گفته🤣🤣🤣

ولی خدایی سنگ صبور خوبیه 😅 وقتایی ک دلم گرفته  تو خونه تنهام بلند حرف میزنم  بعدش ا ...

خیییییلییییی

منم حرف میزنم باهاش

حتی صداش رو میشنوم

نمیدونم شاید دیوانه شدم

ولی من اسمش رو تخلیه روان گذاشتم

ک

پرتقال خونی ،پرتقالی هست که با خون شهدا پیوند خورده و بزرگ شده 

هنوزم نمیخورم

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2706