2733
2739
عنوان

لاغرهای سابق تپل های الان

244 بازدید | 20 پست

لیدی زن جنتلمن خیلی هم سخت نیست یه جواب نیم خطی داره بله نتیجه دیدم فلان قدر 

نه خیرنتیجه نگرفتم 

سوال؟

ایاکسی از پودرجنسینگ برای چاق شدن استفاده کرده؟نتیجه گرفتع اگر بله چند کیلو در چند ماه 

مچکرررررررم

المیرا مستوفی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

، 🥴

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
2728

عرق یونچه خوردم دو ماه ۱۰ کیلو چاق شدم  روزی سه استکان

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
من ۵۲ بودم الان ۶۸ کیلو هم .جنسینگ نخوردم ،از عطار ی پودر خریدم در عزض ۲ ماه 

چرا اخه خودتو چاق کردی 🙁

یعنی من آرزوم بود ازین پوستو استخونیا بشم، امان ازی شکم کارد خوردم ...😫😫😫😫

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2740
راااااسمیگی واقعااااام اخه من خوردم هیچیییییییچ فرق نکرد

کلا داروهای گیاهی اینجوری تو بکی اثر خیلی زیاد میزاره برا یکیم ن

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃