2737
2739

هر روشی تو نت بود رو انجام دادم ولی بوش نمیره، کی با این مشکل مواجه شده باس چیکار کرد؟ مشکل از فاضلابه

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احتمالا تازگی ها اونجا مرغ یا گوشت تمیز نکردی؟

همه چی 

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

باید کامل لوله کشی اون زیر رو باز کنی پاک کنی بشوری از نو ببندی. پر از جرم و لجنه. خیلی هم این کار چندشه🤢

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
2738
لولها رودر بیار و با اسید بشور من هر ۲ماه یه بار میکنم

جوهر نمکم ریختم فایده نداشت، راحت درمیاد خودم در بیارم؟

یدونه لوله باز کن صاف بگیر بریز تو ظرفشویی کلا میشوره میبره بعد 20دق بذار اب داغ بشه تو سینک پر کن پودر لباسشویی نه دستی بریز هم بزن کف کنه یهو در سوراخی ظرفشویی رو باز کن بذار بره بو میره بوی غذا و چربی ها از لوله میاد

باید کامل لوله کشی اون زیر رو باز کنی پاک کنی بشوری از نو ببندی. پر از جرم و لجنه. خیلی هم این کار چ ...

یه تیکه اش رو دراوردم ولی بی فایده بود 

خونه مامانمینا هم اینجوریه گاهی اوقاات یهو ی بوی گند میاد اما مال فاضلابه، لوله ظرفشویی رو چنبار شسته تاثیرنداره ، بنظرم اگ واس توام اینجوریه کاری ازدستت برنمیاد یه خوشبو کننده بگیر اینجورمواقع بزن

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
یدونه لوله باز کن صاف بگیر بریز تو ظرفشویی کلا میشوره میبره بعد 20دق بذار اب داغ بشه تو سینک پر کن پ ...

لوله باز کن نریختم ولی دقیقا اینکاری ک گفتین رو انجام دادم

یه تیکه اش رو دراوردم ولی بی فایده بود 

ی تیکه نمیشه باید از اونجا ک وصله ب کاسه سینک باز شه تا اون لوله ک رفته تو دیوار

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
2706