2737
2734
عنوان

بی معرفت....من اروم نمیشم😭

346 بازدید | 44 پست

الان شده عاشقترین مرد شهر روزی که بهش التماس میکردم فقط به بقیه نگه سینگلم منی که عشق چهار سالش بودم...الان از عاشقی حرف میزنه براش بهش قول میده پیشش بمونه واسه یه عشق چند روزش💔

پیجشو وا کرده من نگا کنم عذاب بکشم..اخه بخاطر چی باید تاوان پس بدم چون باهاش مهربون بودم؟ چون تو هر شرایط تو شرایط بی پوایش تنهاش نذاشتم بهش امید دادم دستاشو گرفتم باید تاوان پس بدم تاوان عاشق بودنمو؟ هنوزم که هنوزه دلم نمیاد اندازه نوک سوزن اذیت بشه....چرا بد شد عشق من پاک بود

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ول کن بابا بی ارزش بدون اونو و خودتو با ارزش دوست داشته باش خودتو

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤

ولشوننننننننن کنننننننن یه مشتتتتت اشغال نجسنننننننننن حالم ازهمشون بهم میخورههههههه برن بمیرن لاشیااااا امیدوارم یه روز کاری که این لاشیا بادل منو تو کردن اونی که باهاشونه باهاشون بکنه ببینن چه لذتی داره اه کثافتا

2738
تاپیک قبلیمو بخون میفهمی چقد دلم خونه....اون فقط یه بخش کوچولوشه

عزیزمممم من خوشحالم که جداشدیم بااون وضع همش عذاب بود شماهم خوشحال باش

بعدا متوجه میشیم الان سختمونه

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟!
2706