2733
2734
سلام دوستان توایام پ ری داروی گیاهی یادمنوش خاصی مصرف میکنین؟
خدایااگرمن گاهی فراموش کردم خدای بزرگی دارم توفراموش نکن بنده کوچکی داری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بهترین داروی گیاهی برای تنظیم عالی پریود فقط رازیانه امتحان کن معجزه میکنه سر ساعت پری میشی
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
سلام عزیزم رازیانه عالیه یه داروی گیاهی هم من دارم به اسم تنظیم کننده قاعدگی قیمت هر بسته 15 هست هزینه ی پست هم با خودمه خواستی سفارش بده برات بفرستم
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
رازیانه فوق العاده خوبه پری رو تنظیم میکنه روده هاتو پاک میکنه ودر نتیجه به لاغری هم کمک میکنه
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
من شنیدم دمکرده رازیانه و مریم گلی در ایام پاکی و دمکرده بومادران و مورد در سه روز اول پاکی خیلی خوبه.
خدایا...شیرینى رفتارت را نسبت به آنچه از تو خواستم به من بچشان، و از پیشگاه خود مهر و گشایش گوارایى به من ببخش، و از نزد خود راه نجات فورى برایم قرار ده، و از محافظت در انجام واجبات، و به کار گرفتن احکامت‏ در زندگى مرا غافل مساز،
2706