2733
2739
عنوان

نوزادم افتاد😭😭😢😢

994 بازدید | 74 پست

رو پام خواب بود دخترم منو خواهرم میخواستیم بلندش کنیم ببریمش اتاق خواب یه دفعه از دستمون افتاد خواب بود شدید گریش گرفت خواهرم ساکتش کرد😢😢 بعد گفت رو بالشت افتاد سرش به زمین نخورد یعنی مشکلی براش به وجود میاد؟ خیلی گریه کردم همش میترسم الانم شیر خورده خوابیده توروخدا کمکم کنید😢😢

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

چند وقتشه😶

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

چه کاریه 2نفری بلندش میکنید؟! خودت بغلش کن ببر طفل معصومو اذیت کردید!نگران نباش چیزی نمیشه

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
حتما ببرش دکتر معاینه ش کنه واگه استفراغ کرد بده یه عکس از تن و سرش بگیر  ساده نگذر گناه داره

استفراع نکرد سرش به زمین اصلا برخورد نکرد به بالشت زیر سرش خورد الانم اروم خوابیده

رو بالشت بوده دیگه میگی ایشاله که چیزی نشده ولی دردش گرفته حتما .  

تو خواب سنگین بود فک کنم ترسید بمیرم الهی براش دردش گرفته😢😢

از چه ارتفاعی افتاد ،تو رو خدا مواظب یه لحظه غفلت به عمر پشیمون داره 

ارتفاعی نبود تازه میخواستیم بلندش کنیم

بالاخره همه ما توبچگی ی بلایی سرمون اومده قرار بود طوری باشه. همه الان مشنگ بودیم نترس چیزی نیس  ...

امیدوارم خیلی میترسم الانم اروم خوابیده بچم گریم گرفته

چه کاریه 2نفری بلندش میکنید؟! خودت بغلش کن ببر طفل معصومو اذیت کردید!نگران نباش چیزی نمیشه

رو تشکش رو پام بود زود بیدار میشه نخواستم از خواب بیدارش کنم گفتم با تشک ببرمش چه میدونستم اینطوری میشه😢😢

2706