2733
2734
عنوان

سرطان رحم ، hpv

375 بازدید | 33 پست

باسلام،

ویروس hpv از چه طریقاتی وارد بدن میشه ،

من به 16/18 مبتلا شدم ، تازه فهمیدم .

رابطه جنسی داشتم با همسرم داشتم اون مبتلاس نمیدونه ولی ، حالا اگر پیگیری نکنه سرطان الت میگیره ،

من باهاش رابطه اورال داشتم ، یعنی اگر پیگری نکنه سرطان دهان میگیره .

کسی تجربه دارع بگه .

و اینکه بعد چند وقت میتونی رابطه جنسی داشته باشی .

درمان کلی داره یا فقط غیرفعالش میکنن .

مشکلی پیش نمیاره بگین لطفا

به دنبال کسی باش ، که دنبال تو باشد ، گر اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اجی اورال چیه

فک کنم دهانی

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2728
2738

بیخودی خودت رو نگران‌نکن

در خیلی موارد سیستم ایمنی بدن پاک اش میکنه

فقط پاپ اسمیر هات رو جدی بگیر

و سعی کن شکر و شیرینی و الکل نخوری، ورزش کن، سیر استفاده کن، دخانیات ممنوع

برا مردا مشکلی نیست، زن ها باید مواظب باشن اونم همون پاپ ایم یا

رابطه هم معنی نداره

بیخودی خودت رو نگران‌نکن در خیلی موارد سیستم ایمنی بدن پاک اش میکنه فقط پاپ اسمیر هات رو جدی بگیر ...

میشه واضح تر بگی

سلام عزیزم نوع پرخطرش معمولا علایم نداره شما هر سال باید پاپ اسمیر بدی زیر نظر دکتر باشی بچه ام اگه نداری زودتر اقدام کن بچه دارشو چون بعدها برات دردسر میشه اگه مرتب پاپ اسمیر بدی نگرانی نداره باز سوالی بود در خدمتم یا علی

سلام عزیزم نوع پرخطرش معمولا علایم نداره شما هر سال باید پاپ اسمیر بدی زیر نظر دکتر باشی بچه ام اگه ...

سلام،خوبین،

میخواستم اول از همه بدونم خودتون تجربه داری همسرت گرفته،

برای اقایون چطوریه خطرناکه ایا یا فقط ویروس رو حمل میکنن

[QUOTE=156529342]سلام،خوبین، میخواستم اول از همه بدونم خودتون تجربه داری همسرت گرفته، برای اقایون چطوریه خطرناکه ای ...[/Qمن همسر مشکوک دوتا متخصص اورولوژی گفتن نداره یه متخصص پوست بدون نمونه گیری گفت شاید باشه شاید نباشه فریز کرد آخرش گفتم آقای دکتر بالاخره هست یا نیست گفت اگه جاش درآومدهست اگه در نیومد نیست از دی ماه پارسال عود نداشته باز رفتیم پیش همون دکتر که بگیم جاش عود نکرده خودشم تایید کرد ولی آخرش گفت زگیل بوده ماهم الان نمیدونیم هست بالاخره یا نیست خودمم پارسال آزمایش اچ پی وی و پاپ اسمیرم منفی بود امسالم پاپ دادم منفی بود ضایعه ام ندارم واکسنامم زدم شما خودت و همسرت حتما واکسن بزن اورالم اصلا نداشته باش

[QUOTE=156529342]سلام،خوبین، میخواستم اول از همه بدونم خودتون تجربه داری همسرت گرفته، برای اقایون چط ...

چرا من خودم اورال دوس دارم یعنی اون برام بزنه متوجه میشی که

2706