2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین بگین من روانی ام😨

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم  اینجا داره باد میزنه من موندم پشیمونم میترسم نمیدونم چرانمیتونم کنترل کنم ترس مو کاش ...

ازصدای بادمیترسی منم مثل توام ولی به ترسم غلبه میکنم ولی هروقت میخوابم یک صدای بیادسریع میپرم ازخواب شوهربیچاره مم بدخواب میکنم🤣🤣

2731
عزیزم دیگ رنگ جوراب و اب خوردن تایپک نداره 🤨

نیاخانمم 

من برام مهمه این چیزی ک پرسیدم  میگم ب نظرتون ترس داره یااینکه الکی ترسم 

کاربرقدیمی ام..باشماره کل اعضایه خانواده عضو شدم و این دیگه اخریه😏کاربرهای بای. سابقم 
تموم کنید این بازی کثیفو😐😶🙏🏻تاپیک زده گشنمه  بابا بخدا مسخره میکنن ملت چ تاپیکایی میزنید&n ...

شمابفرمایید ب سلامت عزیزم برامن مهمه

کاربرقدیمی ام..باشماره کل اعضایه خانواده عضو شدم و این دیگه اخریه😏کاربرهای بای. سابقم 
شمابفرمایید ب سلامت عزیزم برامن مهمه

ببخشید هر دو دیقه ی جواب جدید رو پیامم میدید 

فکر کنم با وزش باد اپلود میشید😐😑✋🏻ایشالا حل بشه مشکلتون خیلی بزرگه دلم گرفت 

شب خوش 

2738
ببخشید هر دو دیقه ی جواب جدید رو پیامم میدید  فکر کنم با وزش باد اپلود میشید😐😑✋🏻ایشالا حل ب ...

واقعا متاسفم من فقط درددل کردم ن اینکه تمسخرکنید

واقعا متاسفم من فقط درددل کردم ن اینکه تمسخرکنید

تمسخر نکردم خانم 

من ی حرف زدم ۵۰ تا ریپلای زدید هر سری ی جواب 

چی بگم من؟باده دیگه 

نمیخورتتون ک این دیگ راه حل نداره ب قران من حرف نمیزنم شرمنده توهین شد ب شما 

میگم شاید خونشون جن داره😶😁

😂😂😂😂😂

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤
عزیزم میگم میترسم از باد نوشتم دیگه بخونین بیاین دلداریم بدین میگم الکی. میترسم نه؟

صلوات بفرست ان شاالله خیره فکرای خوب کن

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

من فکر کنم یه نوع مشکل روحیه منم دارم از باد استرس میگیرم شدید یا مثلا برم از خونه بیرون استرس دارم ک تو خونه درو قفل کردم یا نه اتو تو برقه یا نه با این که بیست بار چک میکنم یا نگرانی های الکی از اینده دارم ولی فعلا پول ندارم برم دکتر😐

2706