2737
2734
عنوان

بچمو دعوا کردم😭😭

7066 بازدید | 25 پست

میدونم کارم خیلی خیلی اشتباهه..

همیشه به مادرای اینجا که کوچولوهاشون دعوا میکردن میگفتم چقدر بی اعصابین مگه بچه دعوا کردن داره..

ولی خودم 😔😔

امروز دخترم خیلی شیطونی میکرد همش گریه ..نق نق میکرد منم هر جور بود ارومش میکردم ولی الان که میخواستم پوشکش کنم نمیذاشت همش میگفت نه نه..منم اعصابم خورد شد با صدای بلند گفتم اگه نذاری پوشکت کنم دیگه دوستت ندارماا..😭😭طفلی معصومم هیچی نگفت و پوشکش کردم بعدش خودم مثله چی پشیمون شدم و بغلش کردم از اون طرف شوهرم تا دید من جیغ زدم اومد اتاق دخترمو دعوا کرد گفت یاله پوشک کن..😭😭😭😭

الانم خوابه..دلم واسش کباب شد

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

مشاورا میگن نگین دوسشون ندارید توشون مسئله ساز میشه حس ترس و رهاشدگی پیدا میکنن🛸

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پوشک پول آپ بگیر پسته جان. احتیاج نیست بخوابه دنگ و فنگ نداره.

چجوریه عزیزم؟؟

دخترم ۲۲ ماهشه

2738
عزیزم اشکال نداره...همه مادرا صبرشون تموم میشه عصبی میشن..ولی دیگ نگو دوستت ندارم...مطمئن باش فرشته ...

دیگه غلط بکنم بگم دوستت ندارم

2706