2733
2734
عنوان

اسم این فیلم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
عب نداره مهم آخرشه ن اولش😂

داداش دختره . عشقش خارج هست میخواست پاستورت جعلی درست کنه بره پول هم نداره دختره با تور رفته بود دیگ برنگشته اینم میخواد ۲۲ مایل شنا کنه از دریا بره بعدش فهمید دختره اصلا اونجا رفته با ی پسر هم خونه شده فعلا تااینجاش داشته باش😄

رو یاهست هست  ruby music بگیر تو جدول این نوشته ولی رو ارم شبکه تونس نوشته

خدا نکشتت دختر. کنجکاو شدم فیلمشو ببینم.😅😅

حالا پسرمم نمیخوابه تی وی رو روشن کنم دوباره بگردم پیدا کنم. اسم بقیه شخصیتا تو فیلم چیه؟

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
خدا نکشتت دختر. کنجکاو شدم فیلمشو ببینم.😅😅 حالا پسرمم نمیخوابه تی وی رو روشن کنم دوباره بگردم پید ...

فیلمه تموم شد برین بخابین 😄😄اون پسره فهمید ک عشقش رفتع خارج با ی پسره خارجی هم خونه شده دیگه قیدش زد نرفت اسم فیلمش پاپ بود بالهجه حرف میزنن شاید متوجه نشی

😂😂😂😂یزیدتو میگ تا اینجا داشته باش😂

😂😂😂تاهمونجا ک تبلیغ میاد میام برات تعریف میکنم 

فیلم تموم شد اسمش پاپ بود اون دختره ک رفت پیش عشقش نشون نداد دیگه . اون پسره هم ک فهمید دختره با ی پسر خارجی همخونه شده دیگ قیدش زد اون دختر مستاجره هم عاشق یکی بود نمیدونم چی شد فیلمش انگار تو دوحالت بود ی قسمت حال نشون میداد ی قسمت قبل از اول ندیدم متوجه نشدم اون یکی چیشد