2733
2734
عنوان

اسم این فیلم چیه

1194 بازدید | 37 پست

فیلمه ایرانی سینمایی هست لهجه جنوبی دارند . بابای دختره اهنگ میخونن ساز میزنن اسم دختره ترانه هست. یه مستاجر دختر شهرستانی هم دارند معلم زبانه . دختره داستان و این چیزا مینویسه ی پسره عاشقش شده ولی همون دختره مستاجرشون فرستاد سر قرار با پسره چون خودش بخاطر سیاه پوست بود غصه میخورد میگفت زشتم و اینا فیلمه ی جوری حول محور نژاد پرستی اینا هم میگرده الان دارم میبینم تو ماهواره ولی اسمش ننوشته رو شبکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
منم خوشم اومد دوس دارم ببینم  اگ کسی اسم فیلمو نگف  آخرشو تعریف کن اسی

تااینجا بابای دختره فهمید رفت پسره رو دید 

به اون دختر مستاجره گفت پسره باید بدونه ک بابای عشقش سیاهه* همینجور گفت نگید نژادپرستانه حرف نزن*بعد پسره انگار خیلی خوب و باادب بوده و دختره رو خیلی دوست داره .بعدش دختره میخاست واسه اولین بار بره پیش پسره تا ببینتش .فعلا تااینجا اینجوره بقیش میام میگم

تااینجا بابای دختره فهمید رفت پسره رو دید  به اون دختر مستاجره گفت پسره باید بدونه ک بابای عشق ...

پسره  همون موقع متوجه نشد اونی ک رفته سرقرار  یکی دیگس 

باشع تموم شد بیا بگو😚 

پس صبر کن فعلا تبلیغه صد بار تبلیغ گذاشته هرچی گشتم تو نت اسم فیلم پیدا نکردم ذهنم درگیرشه😂

اره تبلیغاتش رو مخه 

اینحا هم کسی اسمشو بلد نبود  کاش اخر فیلم تو تیتراژ بنویسه😂

پس صبر کن فعلا تبلیغه صد بار تبلیغ گذاشته هرچی گشتم تو نت اسم فیلم پیدا نکردم ذهنم درگیرشه😂

اسم یکی از بازیگر را رو بزن اسم فیلم هایی ک بازی کردن میاد بالا

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃
2706